Milano vyrų mados savaitės svečių stilius: spalvų fontanas ir vasariški motyvai

Du kartus per metus Milane vykstanti Milano vyrųmados savaitė (Milano Moda Uomo) yra naujausių vyriškos mados tendencijų atskaitos taškas.

Šio renginio metu žiniasklaidos atstovams ir mados sektoriaus profesionalams pristatomos 2023 m. pavasario/vasaros sezono vyriškų drabužių bei aksesuarų naujienos. Mados savaitės metu kolekcijas, rengiamas įvairiose miesto vietos, pagyvina paradai, pristatymai ir privatūs renginiai, kuriuose dalyvauja geriausi Italijos dizaineriai.


Šią vasarą Milano vyrų mados savaitė vyko nuo birželio 17 iki 21 dienos. Tad šiandien yra paskutinė diena, kuomet Milane galima išvysti šviežiausias vyriškos aprangos madas. Milano mados savaitė ne tik pristato naujausias žinomų Italijos prekių ženklų, tokių kaip „Armani“, „Ermenegildo Zegna“, „Etro“, „Prada“, „Tod's“ ir kitų mados namų kolekcijas, bet ir yra tramplinas naujiems talentams, pristatantiems savo kolekcijas. Šiais metasi Milano vyrų mados savaitėje sudalyvavo beveik 40 mados prekinių ženklų - nuo puikiai žinomų iki mažai kam girdėtų.


Įspūdį palieka ne tik naujausios kolekcijos, bet ir įspūdingas mados savaitės svečių stilius. Šiais metais į Milaną pasižvalgyti vyriškų madų ir vėl plūdo tūkstančiai mados entuziastų. Jų gretose - ne tik vyrai, bet ir vyriška mada susidomėjusios moterys.Milano vyrų mados savaitės svečiai
Milano vyrų mados savaitės svečiai
Vida PressVyrai ir moterys, susirinkę stebėti kolekcijų, dažniausiai vilkėjo ryškių ar šviesių atspalvių drabužių derinius, kurie suteikė mados gerbėjams gaivaus įvaizdžio pliūpsnį. Vos keletas stilingųjų puošėsi tamsių spalvų drabužiais. Tai akivaizdu, juk vasarą tamsių tonų drabužius norisi palikti spintos gilumoje.Milano vyrų mados savaitės svečiai
Milano vyrų mados savaitės svečiai
Vida PressSaulėtas Italijos miesto gatves užplūdo autentišką stilių demonstruojanti madistų minia, kuri išsiskyrė itin žaismingu ir spalvingu stiliumi. Pasižvalgyk po Milano vyrų mados savaitės svečių stilių!
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis