Sostinės stilingoji Danielė Janulytė: modernumas ir autentiškumas – auksinis duetas (FOTO)

Šiuolaikinės miesto merginos įvaizdį atitinkančią vilnietę Danielę Janulytę labiausiai įkvepia ne šiandienos podiumas, o 50-ųjų ir 60-ųjų mados. Modernumą su autentiškumu derinanti mergina puikiai žino taisyklę, jog mados tendencijos sukasi ratu, todėl norint suformuoti unikalų stilių, būtina paisyti ir praeities mados taisyklių. Rezultatas – įsimintinas šiandienos stilius su nuostabiomis praeities detalėmis, suteikiančiomis originalumo bei rafinuotumo.

Ypatingą Danielės stilių jau pastebėjo madai neabejingi tautiečiai, todėl suskubo sekti merginą ,,Instagram“. Lietuvaitė žada – jau visai greitai jos stiliaus variacijas seksime ne vien šioje socialinėje platformoje. Kol Danielė bando išlaikyti paslaptį, mes kalbiname stilingąją ir semiamės šviežių idėjų pavasario stiliui.

Daniele, tavo Instagram paskyra - viena stilingiausių, tą pastebi ir tavo sekėjai. Papasakok, kada susidomėjai mada, ar ji visuomet buvo tavo gyvenimo dalis?

Nuo pat mažens augau apsupta spalvų ir kūrybinių interjero dizaino procesų. Už tai galiu padėkoti savo tėvams, nes būtent jie mane paskatino domėtis menu, dizainu ir mada. Nors ir savo ateities paauglystėje nesiejau su tuo, tačiau laikui bėgant supratau, kad mada ir savitas jos braižas tapo mano gyvenimo dalimi ir aš pradėjau dalintis juo su kitais žmonėmis.

Ar turi kokių nors mados autoritetų? Jei taip, kokių?

Konkrečių autoritetų neturiu, tačiau labiausiai mane žavi 50-ųjų ir 60-ųjų mada. Šie dešimtmečiai ir jų diktuojamos tendencijos, mano manymu, labiausiai atskleidė moters eleganciją ir jaunatviškumą, o spalvų spektras ir raštai viską sujungė į darnų siluetą. Aš taip pat labai džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra nemažai stilingų merginų, kurios nebijo eksperimentuoti ir įkvepia kitus (taip pat ir mane) paįvairinti savo spintą spalvomis ir originaliais drabužiais.

Kaip pati įvardintum, apibūdintum savo stilių?

Labai mėgstu skandinavišką stilių ir minimalizmą, todėl manau, kad mano įvaizdis labiausiai linksta į šią pusę. Nors dažniausiai pasirenku visų mėgstamas, vadinamąsias saugias spalvas - baltą, pilką ir juodą, tačiau vis dažniau stengiuosi įtraukti ryškų aksesuarą, kuris pagyvintų “outfit’ą".

Pavasario sezonas - metas, kai norisi atsišviežinti spintą. Kokie drabužiai, aksesuarai, avalynė neabejotinai papildys tavo garderobą?

Šio pavasario tendencijos žavi mane švelniomis spalvomis, todėl neabejotinai įsigysiu pastelinių atspalvių drabužių. Taip pat viena iš must-have pavasarinių tendencijų - skaidrus lietpaltis, kuris tikrai atsidurs mano spintoje (vien dėl jo laukiu šiltesnių orų).

Kur dažniausiai apsipirkinėji - mėgsti drabužius rinktis elektroninėse pardavimo vietose ar vis dėlto šturmuoji parduotuves?

Dažniausiai apsipirkinėju parduotuvėse dėl to, jog noriu pažiūrėti kaip pats drabužis ant manęs “krenta”. Taip pat renkuosi tarp dydžių, nes mėgstu oversized drabužius, todėl manau, kad fizinė parduotuvė šiuo klausimu yra patogesnis sprendimas. Vis dėlto aksesuarų ir avalynės mėgstu pasižvalgyti ir elektroninėse pardavimo vietose.

Ką tu pati laikai didžiausiomis stiliaus klaidomis, kurių šiukštu negalima kartoti?

Mano nuomone, kiekvienas žmogus turi savitą stilių ir rengiasi būtent taip, kaip jam atrodo priimtina ir gražu. Jei galvoji, kad pasirinktas drabužis ar aksesuaras atskleis Tave ir Tu sugebėsi jį suderinti su kitomis detalėmis - kodėl gi ne! Kaip modelis Gigi Hadid viename interviu pasakė - “If you rock it - you rock it”.

Galbūt turi tikslų profesinę ateitį sieti su mada?

Taip, turiu tikslingų planų, kurie, labai tikiuosi, išvys dienos šviesą jau šiais metais!

Susidomėjai Danielės stiliumi? Užsuk į merginos Instagram paskyrą štai ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis