Merginoms: kaip ir kokį dėvėti apatinį trikotažą?

Apatinis trikotažas yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis, tačiau tai nėra kažkas, apie ką paprastas žmogus daug žino.

Pavyzdžiui, ar žinojote, kad yra tam tikri audiniai, kurie jums yra sveikesni, arba kaip tik daro žalą ir gali prišaukti rimtų ligų?


Šios neišsakytos apatinio trikotažo taisyklės gali turėti įtakos jūsų makšties sveikatai ir, priklausomai nuo stiliaus, netgi gali turėti įtakos jūsų nuotaikai!


Taigi mes atlikome daug tyrimų, išnagrinėjome keletą apatinių higienos tyrimų, kad surinktume keletą apatinio trikotažo taisyklių, kurių reikia laikytis, jei norite būti sveikos ir laimingos.


Apskritai rinkitės natūralius audinius – ypač medvilnę


Galbūt girdėjote tai anksčiau, tačiau, atsižvelgiant į visus mielus įvairių audinių stilius, verta dar kartą pasakyti: medvilnė yra geriausias apatinio trikotažo audinys.


Jūsų makštis yra labai jautri ir subtili vieta, panaši į lūpas ant veido. Jūs norite su ja elgtis švelniai ir atsakingai.


O pats paprasčiausias, švelniausias audinys liesti jūsų odą? Taip, medvilnė. Ji taip pat pralaidi orui ir sugerianti, o tai gali padėti išvengti problemas keliančių infekcijų.


Kadangi išskyros iš makšties yra sveika normali organizmo reakcija, panašiai kaip drėgmė, kurią visada jaučiate burnoje, norisi, kad apatiniai švelniai sugertų bet kokią papildomą drėgmę.


Sintetinės medžiagos, tokios kaip nailonas ir spandeksas, neleidžia šiai jautriai sričiai kvėpuoti. Vietoj to, tokios medžiagos sulaiko šilumą ir drėgmę, sukurdamos puikią dirvą infekcijoms.


Stenkitės apatinius keisti kasdien, jei norite, net ne vieną kartą!


Atrodo, kad paprastai per dieną dėvime vieną porą apatinių, o paskui dedame į skalbinių dėžę, kad išskalbtume. Neturėtume apsiriboti viena pora apatinių per dieną.


Kai kurie gydytojai teigia, kad dvi dienas iš eilės galima dėvėti tuos pačius apatinius, jei nėra daug išskyrų ar prakaito. Tačiau jei pradedate jaustis nepatogiai dėl susikaupusių išskyrų iš makšties, galite jas keisti dažniau nei kartą per dieną.


Daugelį merginų vargina ši drėgmė ir jos nuolat nešioja kelnaičių įklotus. Manau, kad tai nėra pats sveikiausias elgesys, nes įdėklai gali sukelti trynimą ir dirginimą. Šią problemą išspręs apatinis trikotažas su medvilniniu pamušalu, todėl verta juos keisti dažniau nei kartą per dieną.


Naktį miegokite be apatinių - leiskite odai kvėpuoti


Daug diskutuojama apie tai, ar jums geriau eiti miegoti be apatinių, ar ne.


Toms, kurios turi sveiką makštį, tinka bet kuris pasirinkimas. Toms, kurios susiduria su įprastomis mieliagrybių infekcijomis, ėjimas miegoti be kelnaičių gali turėti įtakos.


Nenaudojant audinio barjero, vieta gali kvėpuoti per naktį ir neleidžia kauptis drėgmei bei sukurti aplinką bakterijoms daugintis ir plisti.


Manoma, kad vulvos sritis turėtų būti veikiama oro, kaip ir bet kuri kita jūsų kūno vieta.


Jei jums tikrai nepatinka nuogumo jausmas, rekomenduojama dėvėti laisvas pižamos kelnaites. Tik atminkite, jei einate be apatinių, bet dėvite kitokio tipo apatinius, juos taip pat reikia dažnai skalbti.


Iš esmės nepakenks, jei per naktį būsite be apatinių.


Apatinis trikotažas: kur pirkti?


Šiais laikais, kai skubame, daug dirbame ir ne visada galime skirti daug laiko vaikščiojimams po fizines parduotuves, rekomenduojame apsipirkti internetu. Drabužiai internetu iš diavolesa.lt yra aukštos kokybės ir merginos jau spėjo juos pamilti. Rasite visko: nuo apatinių iki viršutinių rūbų.Užsakymo nr.: PT_74126

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis