Tarp stiliaus ir beskonybės: įvertink pastaruosius aktorės Julia Fox įvaizdžius

Amerikiečių aktorė, menininkė, modelis ir filmų kūrėja Julia Fox pateko į žiniasklaidos akiratį dėl romantiškų santykių su atlikėju Kanye Westu.

Regis, savo populiarumą jį geba tinkamai išnaudoti, demonstruodama išskirtinį, neretai itin atvirą ir tarp skoningumo bei beskonybės balansuojantį stilių. Kai kuriuos Julia stiliaus pasirinkimai gali atgrasyti, kai kuriuos - sužavėti, bet viena aišku - abejingų šios jaunos moters stiliui nėra. Kviečiame pasidairyti į įsimintiniausius pastarojo meto Julia Dox įvaizdžius.


Juodoji gulbė


Juoda spalva - viena iš Julia favoričių, todėl nenuostabu, jog juodos spalvos drabužiais ji keliauja ir į oficialius renginius. Viename iš kino filmų pristatymų Julia pozavo ant raudonojo kilimo, pasirinkusi vienos iš amerikiečių dizainerių juodą suknelę su iškarpymais. Šis jos įvaizdis kaipmat buvo palydėtas kalbų - vieni teigė, jog taip atrodant pasirodyti ant raudonojo kilimo nepridera, kiti gyrė Julia už drąsą ir pasitikėjimą savimi.Nei nuoga, nei apsirengusi


Nei nuoga, nei apsirengusi - būtent taip šį džinsinį Julia stiliaus pasirinkimą įvardino jos gerbėjai. Mergina vakarui mieste su draugėmis pasipuošė džisnine skiautele, atstojančia palaidinę bei per liemenį apkarpytais džinsais. O elegantišką rankinę Julia atstojo savadarbis mados gaminys - iš įprastų džinsų susiūtas krepšys.
Odiniai akcentaiTie, kurie seka Julia stilių, žino, jog ši moteris neabejinga odos medžiagai. Nesvarbu - oda tikra ar dirbtinė. Dirbtinės, lakuotos odos ilgomis pirštinėmis bei ilgaauliais batais pasipuošusią Julia užfiksavo Niujorko fotografai. Ir nors netrūko tų, kurie taip apsirengusią Julia pavadino seniausios pasaulio profesijos atstove, šis jos įvaizdis įsiminė daugeliui ir ilgam.Arabiški motyvai


Julia šiam vakarėliui ir vėl pasirinko savo mėgstamą palaidinę atstojančią juostelę, kurią šį kartą pasirinko tviskią bei ryškiai raudonos spalvos. Kad neatrodytų pernelyg vulgariai, Julia užsidėjo ilgą, žemę siekiantį sijoną. Tą vakarą jos stilius kiek priminė arabiškąjį.

Griežto stiliaus karalienė


Štai taip apsirengusią Julia užfiksavo vienas iš Paryžiaus fotografų. Į vakarėlį ji keliavo pasirinkusi juodą odinę suknelę su masyviu užtrauktuku bei ilgomis pirštinaitėmis. Nepaneigsi - šis jos įvaizdis vienas seksualiausių.
Įsimintini akcentai


Itin ilgi nagai ir labai aukšti aukštakulniai - būtent šie du elementai yra šio Julia įvaizdžio akcentai. Tiesa, gerbėjai nustebo išvydę Julia tiek daug apsirengusią - juk pastaruoju metu buvo įprasta gražuolę matyti vilkint kur kas atviresnius drabužius.

Dėmesys į... krūtinę


Kas jau kas, bet Julia dėmesio ir į ją atsuktų akių tikrai nesibaimina. Štai kokį aprangos variantą ji pasirinko vienai fotosesijai Niujorke. Lateksinės kelnės, ilgaauliai ir originalaus dizaino liemenėlė - Julia patrauklumas tiesiog liejasi per kraštus.


Tiesiog įprastas apsipirkinėjimas


Nors daugelis keliauja apsipirkti vilkėdami sportines kelnes bei džemperius, Julia įprastam apsipirkimui renkasi kur kas įsimintinesnę aprangą. Vos prieš keletą savaičių ji buvo užfiksuota prekybos centro aikštelėje, vilkėdama džinsinį švarką bei apatinių komplektą.


Raudona valdo!


Raudona - dar viena Julia itin mėgstama spalva. Štai tokiu ištaigingu apdaru praėjusią savaitę ji pasipuošė vienam renginiui. Kaip tau?


Virvelių motyvai


Virvelės, raišteliai - viena iš karščiausių šios vasaros tendencijų. Nors Julia aklai tendencijomis neseka, atrodo, kad kartais jomis vadovaujasi. Įvertinki jos įvaizdį:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis