Pažvelk, kokį nestandartinį įvaizdį brolio vestuvių šventei pasirinko atlikėja Ariana Grande

Atlikėja Ariana Grande praėjusią savaitę dalyvavo privačioje ir jaukioje savo brolio Frankie Grande bei Hale Leon vestuvių šventėje.

Ir nors vestuvių šventėms įprasta pasirinkti pastelinių ar šviesių spalvų drabužius, Ariana artimo žmogaus tuoktuvių ceremonijoje vilkėjo gana neįprastą drabužį. Britų Vogueinternetiniame portale jos įvaizdis buvo pavadintas kaip griaunantis tradicines vestuvių svečių apsirengimo taisykles.


Ariana vestuvėse vilkėjo atvirą, juodos spalvos dviejų dalių drabužį, kurį sukūrė garsioji dizainerė Vera Wang. Ši dizainerė - viena iš mėgstamiausių Arianos mados kūrėjų, atlikėja ne kartą puošėsi Vera Wang sukurtais drabužiais įvairiomis progomis.


Tad Ariana Grande nepanaši į eilinę pamergę, tačiau niekad nepaneigs, kad vestuvių metu ji atrodė tikrai šauniai. Plaukus Ariana surišo juodu šilko lankeliu, o makiažo meistras Ash Holm panaudojo pačios dainininkės sukurtą „R.E.M Beauty liniją jos nuostabiai bronzinei išvaizdai. Nors Ariana liko ištikima Vera Wang, kuri pernai taip pat sukūrė savo individualią Audrey Hepburn įkvėptą Arianos vestuvinę suknelę, jaunikiai - Ariana brolis Frankie ir jo mylimasis Hale - vilkėjo „Dolce & Gabbana“ kostiumus: Frankie puoštą baltais nėriniais, o Hale – juodais kristalais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis