Į Lietuvą atvyksianti Dua Lipa - mados žurnalo „Vogue“ viršelio žvaigždė

Garsioji atlikėja Dua Lipa, birželį atvyksianti į Lietuvą - mados žurnalo „Vogue“ birželio - liepos mėnesio viršelio žvaigždė.

Didžiosios Britanijos - Kosovo albanų dainininkė viršelio fotosesijoje dėvi platėjančias, sidabrines „Courrèges“ kelnes, kurios atrodo kaip viena dailaus skafandro pusė ir deimantinius, prašmatniai atrodančius „Eéra“ auskarus.


Šiuo metu Dua itin užimta - vyksta „Dua's Future Nostalgia“ pasaulinis turas, kuris buvo atidėtas tris kartus iki šių metų, kuomet jam pagaliau buvo suteiktas startas.


Suburti žmones su muzika – ir šokiais, ir riedučiais, ir didžiuliais kiekiais vaivorykštinių konfeti – Dua tikrai moka pritraukti publiką ir... ją išlaikyti. Jos 90 minučių trukmės pasirodymas yra tarsi diskotekos tematikos gimtadienio vakarėlis suaugusiems, nors kviečiami ir pakankamai jauni žmonės. Koncertinių Dua dainų sąrašas beveik visas sudarytas iš užkrečiamai šokių kupinos „Future Nostalgia“ albumo, kuris buvo išleistas 2020 m. kovą. Tačiau dvejų metų vėlavimas tarp albumo ir turo tik sustiprina šou vakarėlio atmosferą. 


Pasižvalgyk po fotosesiją, kuriai megažvaigždei surengė žurnalas „Vogue“:
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis