5 garsiausios pasaulio princesės ir jų stiliaus idėjos

Ar žinai, kad šiuo metu pasaulyje yra keletas tavo bendraamžių, kurios gyvena princesišką gyvenimą? Susipažink su žymiausiomis pasaulio princesėmis, kurios demonstruoja išskirtinį stiliaus pojūtį.

Maria - Olympia


Jaunoji Graikijos - Danijos princesė Maria - Olympia - 24 metų stilinga gražuolė, kuriai atvirtos visos duris. Ne paslaptis, jog Graikijos - Danijos princesė - ne tik stiliaus ikona daugeliui merginų, tačiau ir ta, kuri nepraleidžia nė vieno vakarėlio. Nors karantinas buvo kiek pristabdęs Marios socialinį gyvenimą, šiandien ji vėl atgijo ir pasirodo daugelyje renginių.


Maria - Olympia stiliaus vinis: suknelės. Ji turi didžiulę įvairiausių suknelių kolekciją. Sukneles ji puikiai derina prie įvairiausių aksesuarų. Semkis idėjų šiltojo sezono stiliui iš pačios Graikijos - Danijos princesės:


Maria - Olympia
Maria - Olympia
Vida Press
Maria - Olympia
Maria - Olympia
Vida PressMaria - Olympia
Maria - Olympia
Vida Press


Charlotte Casiraghi


Charlotte Casiraghi, Monako princesė. Įspūdingo grožio princesė nėra tokia žinoma, kaip, pavyzdžiui, Kate Middleton, tačiau visi žino - jei ji pasirodys viešumoje, savo pasirodymu pritrenks visus. Princesė yra dizainerio Karlo Lagerfeldo mūza bei gera dizainerės Stellos McCartney draugė, todėl ji yra dažna viešnia mados pasirodymuose. Ir vis dėlto ne stilius yra Charlottes gyvenimo variklis - pricesė negali gyventi be jodinėjimo, kaip ir, beje, daugelis karališkųjų šeimų narių.


Charlotte Casiraghi stiliaus vinis: paprastumas. Charlotte dievina paprastą, eklektišką stilių. Ji renkasi tik kokybiškus mados gaminius, jos mėgstami prekiniai ženklai - Chanel bei Dior. Stilinga kilmingo kraujo mergina nepraleidžia nei vieno šių garsių mados namų kolekcijų pristatymų.


Charlotte Casiraghi
Charlotte Casiraghi
Vida PressCharlotte Casiraghi
Charlotte Casiraghi
Vida PressCharlotte Casiraghi
Charlotte Casiraghi
Vida Press


Sirivannavari Nariratana


Tolimojo Tailando princesė Sirivannavari Nariratana išsiskiria ne vien egzotiškais bruožais - mergina yra tituluojama pačia stilingiausia jaunąja princese. Akivaizdu - juk princesė viešumoje nuolatos demonstruoja madingiausius drabužių derinius. Iš minios nebijanti išsiskirti tailandietė nepraleidžia nė vieno su mada susijusio renginio, o prieš keletą metų net pristatė savo kurtą drabužių kolekciją Paryžiuje. Na, tai, jog įspūdingoji princesė puikiai nusimano mados pasaulyje, aišku kiekvienam - pažiūrėk į jos išskirtinį stilių!


Sirivannavari Nariratana stiliaus vinis: originalios detalės. Ši princesė visuomet atrodo ryškiai ir įsimintinai - ji mėgsta išsiskirti iš minios. Sirivannavari Nariratana renkasi originalaus dizaino bei kirpimo drabužius, nevengia žaismingo dizaino aksesuarų. Kiekvienas jos pasirodymas viešumoje yra garsiai aptarinėjamas.


Sirivannavari Nariratana
Sirivannavari Nariratana
Vida PressSirivannavari Nariratana
Sirivannavari Nariratana
Vida PressSirivannavari Nariratana
Sirivannavari Nariratana
Vida Press


Alexandria


Efektingoji rudaakė Alexandria tik iš pažiūros atrodo trapi mergina. Liuksemburgo princesė teniso kortose gali konkuruoti net su garsiausiomis teniso žvaigždėms. Princesė yra be galo atletiška ir dievina sportą, o tenisą žaidžia beveik kasdien. Tobulą figūrą jai taip pat padeda išlaikyti ir mėgstamas plaukimas bei... gatvės šokiai! Mergina tiesiog dievina šokti, tačiau naktinių klubų durų nevarsto - ji labai atsakingai žiūri į princesės pareigas.


Alexandria stiliaus vinis: karališkasis protokolas. Šią princesę retai kada išvysime su sportiniais bateliais ir džinsais. Viešumoje ji visuomet pasitempusi ir elegantiška. Iš jos stiliaus galima pasisemti gracijos ir rafinuotumo.


Alexandria
Alexandria
Vida PressAlexandria
Alexandria
Vida PressAlexandria (kairėje)
Alexandria (kairėje)
Vida PressJordanijos princesė Iman bint Al Abdullah išsiskiria ypatingu, egzotišku žavesiu ir kuklumu. Ji yra Jordanijos karaliaus Abdullah II ir karalienės Ranios vyriausioji dukra (princesė turi 2 brolius ir seserį). Princesė nuolankiai paiso Jordanijos griežtų įstatymų ir neleidžia sau pernelyg atsipalaiduoti - juk ji yra pavyzdys daugeliui tos šalies jaunų merginų! Ji tikras rafinuotumo ir subtilios elegancijos pavyzdys.


Iman bint Al Abdullah stiliaus vinis: rafinuota elegancija. Jaunoji mergina visuomet atrodo subtiliai, tačiau drauge elegantiškai ir skoningai. Teigiama, kad jos stiliaus autoritetas - mama Rania.


Iman bint Al Abdullah
Iman bint Al Abdullah
Vida PressIman bint Al Abdullah (kairėje)
Iman bint Al Abdullah (kairėje)
Vida PressIman bint Al Abdullah
Iman bint Al Abdullah
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis