6 maudymosi kostiumėlių idėjos, kurių gali pasisemti iš žymių Lietuvos merginų

Vasara jau čia pat - metas ieškoti naujų maudymosi kostiumėlių tobuloms atostogoms. Keletą idėjų gali pasisemti ir iš garsių, stilingų Lietuvos merginų!

Nėriniai


Nėriniai yra romantiškas akcentas, kuris kiekvieną atostogų įvaizdį pakylės į aukštumas. Prognozuojama, kad šią vasarą maudymosi kostiumėliai su nėriniais bus itin madingi. Jie atrodo subtiliai, elegantiškai ir suteikia atostogų įvaizdžiui retro dvelksmo. Televizijos laidų vedėja Dijora Petrikonytė taip pat puošiasi nertu maudymosi kostiumėliu ir atrodo labai stilingai!„Very Peri“ atspalvis


Dar praėjusių metų pabaigoje spalvų institutas „Pantone“ paskelbė madingiausią kitų metų spalvą, kurią pavadino „Very Peri“. Metų spalva išrinktas melsvai violetinis atspalvis, simbolizuojantis naujas galimybes, smalsumą ir galimybę keisti gyvenimą. Ieškok „Very Peri“ atspalvio maudymosi kostiumėlio - semkis idėjų iš nuomonės formuotojos Karolinos Meschino, kuri atstogoms renkasi būtent tokio atspalvio maudymosi kostiumėlį!

Raišteliai


Raišteliai - dar viena ryški maudymosi kostiumėlių tendencija. Raištelių akcentas šį sezoną bus itin aktualus, todėl ieškok maudymosi kostiumėlių, kurie kone siekia kelius. Raišteliai atrodo nuotaikingai ir suteikia bendram įvaizdžiui žaismės. Maudymosi kostiumeliu su raišteliais puošiasi ir verslininkė, vizažo specialistė Milita Daikerytė!


Iškarpymai


Šį sezoną labai madingi maudymosi kostiumėliai su iškarpymais. Įžymybės šią tendenciją buvo pamėgusios prieš dešimt metų, o dabar jau žinome, kad Kim Kardashian yra linkusi į puoštis būtent tokiais bikiniais. Nors šis maudymosi kostiumėlis gali palikti rafinuotas įdegio linijas, jis taip pat pabrėžia smėlio laikrodžio kūno formą ir pritraukia daug dėmesio. Tokiu maudymosi kostiumėliu puošiasi ir stilingoji Kristina Kulbušauskaitė!

Balta


Balta spalva tinka tiek šviesiaplaukėms, tiek tamsiaplaukėms, tad jei nori atrodyti ne tik madingai, bet ir vasariškai, gaiviai, nedvejodama matuokis baltos spalvos bikinį. Madingi patys įvairiausi: minimalistiniai, tarytum savadarbiai nerti, sportinio stiliaus ar romantiški su raukiniais ties viršutine dalimi. Privaloma detalė vilkinčioms baltą bikinį - gėlės plaukuose. Manekenė Karolina Toleikytė taip pat puošiasi baltu it sniegas bikini!Juostelės


Madistėms verta įsigyti virevelėmis puoštą bikinį. Toks atrodys prabangiai ir moderniai, ypač gražiai atrodys prie saulėje įrudusios odos. Atmink, ties kuria vieta bus daugiau virvelių, ten ir kryps aplinkinių žvilgsniai. Labai madingi suveržimais ties pilvo linija - jie pabrėžia liemenį ir atkreipia dėmesį į pilvo sritį. Be to, virvelės optiškai liaunina kūną. Atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha savo atostogoms taip pat renkasi maudymosi kostiumėlį su juostelėmis ties liemeniu.


View this post on Instagram

A post shared by GABRIELĖ (@vasha_off)Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis