Grožis neturi svorio: 5 nestandartinių formų Lietuvos merginos, kurios keičia mūsų požiūrį į kūną

Vos prieš keletą metų plius dydžio modeliai drabužius pristatydavo tik labai siauram vartotojų ratui. Mados industrijoje vis labiau akcentuojantis į modelių įvairovę, pasaulyje atsiranda vis daugiau garsių pliusinio dydžio standartus atitinkančių modelių.

Nestandartinių formų merginų, kurios stoja prieš fotoobjektyvą, atsiranda ir mūsų šalyje. Šios merginos - drąsios, veržlios ir inspiruojančios kiekvieną mūsų mylėti bei tausoti savo kūną. Atrinkome ryškiausias nestandartinių formų merginas, kurias taip pat galima rasti ir sekti socialinėje platformoje Instagram.


Rugilė Kančaitė


Rugilė - Panelės leidinio herojė, medicinos mokslų studentė bei pliusinio dydžio modelis. Paauglystėje Rugilė nuolat kovojo su kilogramais, o dabar sėkmingai dirba plius dydžio modeliu. Kalbinta Panelės“ leidiniui Rugilė atskleidė, kad pamilti savo kūną jai užtruko ilgą laiką. Savo socialinės medijos paskyroje Rugilė dalinasi įvairiais kadrais iš fotosesijų.

View this post on Instagram

A post shared by Rugilė (@kancaite)
Dovilė Tiriūtė


Vizažistė, nuomonės formuotoja Dovilė Tiriūtė socialiniuose tinkluose vis dažniau prabyla apie valgymo sutrikimus, savo požiūrį bei meilę savo kūnui. Mergina savo socialinėje medijoje, kurią seka daugybė kitų merginų, dažnai pasakoja, kad meilę savo kūnui prisijaukinti buvo išties nelengva. Dovilė labai dažnai dalijasi įvairiais įkvepiančiais įrašais, skatindama merginas bei moteris mylėti ir tausoti savo kūną.

Vitalija Jonikytė - Bacevičė


Vitalija Jonikytė - Bacevičė  visuomenės dėmesio sulaukė laimėjusi realybės šou „Dydžio (r)evoliucija“ projektą. Vitalija teigia, kad svarbiausia dovana, kurią ji gavo dalyvaudama televizijos šou – tai dar daugiau drąsos būti savimi ir mylėti save tokią, kokia esi.View this post on Instagram

A post shared by Vitalija Jonikyte (@vitalija_jonikyte)
Natali Pavlova


Vilnietė Natali Pavlova išgarsėjo daug diskusijų sukėlusiame TV projekte „Dydžio evoliucija“. Tenai, užėmusi antrą vietą, kaip pati sako, jaučiasi labiau nugalėtoja negu antros vietos laimėtoja. Natali dalyvauja įvairiose fotosesijose, kurių kadrais pasidalina ir su savo socialinės medijos sekėjais.
Dovilė Rostovskytė


Dovilė taip pat dalyvavo TV projekte „Dydžio evoliucija“. Modelio darbas merginai nebuvo naujiena – laisvalaikiu ji tai darė ir iki šiol. Tačiau į projektą Dovilė pasižiūrėjo ne tik kaip į galimybę realizuoti save kaip modelį, bet ir kaip mados stilistę. 
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis