5 svarbiausios Angelina Jolie stiliaus taisyklės, dėl kurių ji visuomet atrodo puikiai

Daugeliui žmonių Angelina Jolie yra daug daugiau nei tik talentinga aktorė. Viskas, ką ji daro, kad pakeistų pasaulį į gerąją pusę, įrodo, kad ji tikrai turi auksinę širdį. Vis dėlto be nesavanaudiško įsipareigojimo filantropijai, ši nuostabi moteris taip pat gali mus kiekvieną išmokyti kelių svarbių stiliaus pamokų.

Nesvarbu, ar ji pasirodo ištaigingoje Oskarų ceremonijoje, ar tiesiog eina gatve, aktorė visada atrodo nuostabiai ir daugelis negali atitraukti nuo jos akių. Tad kokios yra svarbiausios gražiosios aktorės stiliaus taisyklės?


Smėlio atspalvio bateliai


Angelina Jolie dažnai renkasi smėlio atspalvių, arba dar kitaip - nude atspalvio avalynę. Nesvarbu, ar tai būtų nude atspalvio aukštakulniai bateliai, kuriuos ji derina prie vakarinių suknelių, ar patogios smėlio atspalvio balerinos, kurias ji dėvi atostogų metu. Šis triukas paprastas, bet genialus: nuogi batai vizualiai pailgina kojas ir susilieja su odos spalva. Kad tai veiktų, paprasčiausiai verta paieškoti batų, kurių spalva yra arčiausiai natūralaus jūsų odos tono.



Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press



Klasikinių spalvų ansambliai


Kita Angelinos Jolie paslaptis, kaip jai pavyksta atrodyti puikiai apsirengus kiekvienai progai, yra jos dėvimų drabužių spalva. Retai kada galima išvysti Angeliną vilkint drabužius ryškiomis ir akį traukiančiomis spalvomis. Dažniau ji rengiasi juodai balta klasika arba pilkų, smėlio, pastelinių spalvų ansambliais. Šios spalvos išryškina natūralų Jolie grožį ir padeda jai atrodyti tinkamai bet kokioje aplinkoje.



Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press


Elegantiški drabužiai


Angelina Jolie yra absoliutus įkvėpimas, kai kalbama apie elegantiškus drabužius. Ji žino, kaip padaryti tinkamą įspūdį pramogų, politikos ar verslo pasaulyje. Siekdama savo tikslų, ji dėvi elegantiškus sijonus ir kostiumus bei derina juos su minimalistiniais aksesuarais. Tokį stilių ji dažnai renkasi ir ant raudonojo kilimo, tačiau tuomet dalykinius švarkus iškeičia į gundančias šilkines palaidines.



Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press


Dėmesys aksesuarams


Kasdieniame gyvenime ir verslo renginiuose Angelina mėgsta nešioti elegantiškus minimalistinius auskarus, tačiau kalbant apie pasirodymą ant raudonojo kilimo, ji mėgsta patraukti dėmesį kažkuo iš tiesų įspūdingu. Be vakarinių suknelių, ji dažnai nešioja pailgintus auskarus, kurie paryškina jos nuostabią akių formą, o taip pat pailgina kaklą. 2009 metais aktorė sužavėjo visuomenę, pasipuošusi milžiniškais kriaušės formos smaragdiniais auskarais „Oskarų“ ceremonijoje.



Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press



Prie įvaizdžio priderintas nepriekaištingas makiažas


Mėgstamiausios Angelinos Jolie makiažo technikos – plona strelytė, padūmavusios akys, neįtikėtinai ilgos blakstienos ir sveikas odos švytėjimas. Kalbant apie lūpų dažus, mėgstamiausios Angelinos lūpdažių spalvos yra ryškiai raudona, uogų atspalvio raudona, karšta rožinė ir koralų spalvos. Švytinčios odos, raudonų lūpų, padūmavusių akių ir šiek tiek paveltų plaukų derinys - ikoniško Angelinos stiliaus pagrindas.



Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press




Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis