Seniai viešumoje regėta „Hario Poterio“ žvaigždė Emma Watson BAFTA apdovanojimuose suspindėjo elegantišku stiliumi

Aktorė Emma Watson, labiausiai išgarsėjusi vaidmenimis „Hario Poterio“ sagos filmuose nėra taip dažnai matoma viešuose renginiuose, kaip norėtųsi jos gerbėjams.

Vis dėlto Emma vakar pasirodė 75 - uosiuose Britų kino ir televizijos meno akademijos apdovanojimuose (BAFTA), kuriuose suspindo kiekvienos merginos svajonių įvaizdžiu.


„Hario Poterio“ žvaigždė atrodė tarsi gulbė: ji vilkėjo dviejų dalių suknelę su juoda V formos iškirpte viršuje ir balta klostuota apačia. Emma paliko savo ilgus, rudus plaukus palaidus ir tiesius, o į rankas pasiėmė nedidelę baltą rankinę.  Emma Watson
Emma Watson
Vida Press


Viršutinė aktorės suknelės dalis buvo su gilia iškirpte, todėl žavingai atidengė nuogą bei saulėje įdegusią Emma nugarą. Vienu pagrindiniu įžymybės įvaizdžio akcentu tapo ilgi, pečius siekiantys sidabriniai auskarai, suteikiantys įvaizdžiui daugiau rafinuotumo bei paprasčiausi plaukų segtukai, kurie stiliui pridėjo žaismingumo. Segtukai taip pat puikiai įrėmino smulkius Emma veido bruožus.


Emma Watson
Emma Watson
Vida PressNeįprastas stilius suteikė šiek tiek šiuolaikiško pojūčio plaukų segtukų tendencijai, kuri vyravo 90-aisiais. Atrodo, kad ši devintojo dešimtmečio mada šiuo metu išgyvena tikrą renesansą. Taip pat Emma savo žavingą raudonojo kilimo įvaizdį papildė dūminiu akių makiažu ir švelniu bronziniu švytėjimu. Panašu, kad „Gražuolė ir pabaisa“ aktorė buvo geros nuotaikos, nes prieš užlipdama ant raudonojo kilimo į prestižinį renginį ji buvo pastebėta juokaujanti su savo gerbėjais.


Emma Watson
Emma Watson
Vida Press

 


Įspūdinga Emma suknelė su iškarpymu apačioje atidengė juodus aukštakulnius batelius su smailiais galiukais ir karoliukais papuoštais juosteles, apjuosiančias aktorės kojas.


Emma Watson
Emma Watson
Vida PressParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis