Stiliaus dvikova: Julia Fox, St​orm-Reid ar Lily James?

Pasaulio stileivos kasdien kruopščiai rūpinasi kiekviena savo garderobo detale, stengiasi žengti koja kojon su mada ir tikisi sulaukti jų stiliaus pripažinimo. Ta proga kasdien atrinksime stilingiausius tądien paparacių pričiuptus žmones ir lauksime tavo verdikto. Kas šiandien laimės stiliaus dvikovą?

Julia Fox (31 m.) yra italų kilmės amerikiečių aktorė, menininkė, modelis ir filmų kūrėja. Kaip aktorė ji žinoma dėl savo debiutinio vaidmens 2019 m. filme „Uncut Gems“, už kurį 2019 m. „Gotham“ apdovanojimuose buvo nominuota „Breakthrough Actor Award“ apdovanojimui. Visai neseniai ji išgarsėjo dėl santykių su reperiu ir buvusiu Kim Kardashian vyru Kanye West. Santykiai tetruko porą mėnesių.


Julia Fox
Julia Fox
Vida Press


Storm-Reid (18 m.) yra amerikiečių aktorė. Suvaidinusi epizodinį vaidmenį televizijos filme „Kryžius į lokį“, Storm-Reid debiutavo vaidindama dramos filme „12 metų vergas“. Šiuo metu ji yra geriausiai atpažįstama dėl vaidmens milžiniško populiarumo sulaukusiame televizijos seriale „Euforija“.


St​orm-Reid
St​orm-Reid
Vida Press


Lily Chloe Ninette Thomson (32 m.), geriau žinoma kaip Lily James, yra anglų aktorė ir modelis. Ji studijavo vaidybą Guildhall muzikos ir dramos mokykloje Londone ir pradėjo aktorės karjerą britų televizijos seriale „Just William“.


Lily James
Lily James
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis