Stiliaus dvikova: Chiara Ferragni, Blanca Blanco ar Hannah Stocking?

Pasaulio stileivos kasdien kruopščiai rūpinasi kiekviena savo garderobo detale, stengiasi žengti koja kojon su mada ir tikisi sulaukti jų stiliaus pripažinimo. Ta proga kasdien atrinksime stilingiausius tądien paparacių pričiuptus žmones ir lauksime tavo verdikto. Kas šiandien laimės stiliaus dvikovą?

Chiara Ferragni (33 m.) yra italų verslininkė, mados tinklaraštininkė, influencerė ir dizainerė, bendradarbiavusi su mados ir grožio prekės ženklais per savo tinklaraštį „The Blonde Salad“. 2017 m. rugsėjo mėn. Ch. Ferragni užėmė pirmąją vietą „Forbes“ „Top Fashion Influencers“ sąraše.


Chiara Ferragni
Chiara Ferragni
Vida Press


Blanca Blanco - aktorė iš Kalifornijos, JAV. Ji yra vaidinusi tokiose kino juostose, kaip „Teen Star Academy“, „Mission Possible“ ir kt.


Blanca Blanco
Blanca Blanco
Vida Press


Hannah Stocking Siagkris (30 m.) yra amerikiečių interneto asmenybė ir aktorė, geriausiai žinoma dėl savo komedinio pobūdžio vaizdo įrašų „YouTube“, kur ji turi 7,74 mln. prenumeratorių. Kalbant apie kitus socialinius tinklus: H. Stocking turi 20,7 mln. sekėjų „Instagram“ ir 25,7 mln. sekėjų „TikTok“.


Hannah Stocking
Hannah Stocking
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis