Atlikėjos Dua Lipa stiliaus transformacijos: nuo mergaitišką stilių propagavusios paauglės iki glamūrinės scenos princesės

Atlikėja Dua Lipa šiandien yra ne tik viena populiariausių pasaulyje popžvaigždžių, bet pamažu tampa ir mados ikona. Vis dėlto prieš tai, kuomet Dua tapo raudonojo kilimo princese, ji buvo žaisminga paauglė, kuriai prie širdies buvo saldus, mergaitiškas stilius ir pankroko stiliaus elementai.

Nori pamatyti, kaip keitėsi Dua stilius bėgant metams? Peržvelk jos stiliaus transformacijas!


2016 - ieji: stiliaus paieškos


Atlikėja Dua Lipa savo kelią į muzikinį pasaulį pradėjo dar būdama paauglė, kuomet patalpino savo originalių muzikos kūrinių į Soundcloud ir YouTube platformas. 2014 m. Dua oficialiai pasirašė sutartį su įrašų kompanija ir pradėjo įrašinėti kūrinius, kurie vėliau pasirodė jos debiutiniame albume. Ankstyvąjį Dua muzikinį keli žymi tokie kūriniai kaip „Hotter Than Hell“ ir „Last Dance“. Ankstyvasis Dua muzikinis stilius atspindėjo jaunatvišką jos požiūrį į muziką, o taip pat ir į aprangą. 2016 išgarsėjusi ir į žiniasklaidos akiratį pakliuvusi Dua tuomet mėgo išsiskirti apranga, kurioje buvo gausu įvairių mergaitiškų elementų, tokių kaip kaspinėlių, raukinukų, floristikos detalių. Tuo metu Dua buvo pamėgusi įvairias blizgančias mini sukneles, mini sijonus ar palaidines, derinamas deimantiniais karoliais.Dua Lipa 2016 m.
Dua Lipa 2016 m.
Vida PressDua Lipos stilius 2016 m.
Dua Lipos stilius 2016 m.
Vida PressTuo laikotarpiu Dua buvo pamėgusi ir odinius elementus, naudojamus garderobe. Jos spintoje netrūko grandinėmis puoštų odinių suknelių, blizgučiais padabintų odinių mini sijonų, odinių batų, striukių bei paltų.Dua Lipos stilius 2016 m.
Dua Lipos stilius 2016 m.
Vida PressDua Lipos stilius 2016 m.
Dua Lipos stilius 2016 m.
Vida Press


2017 - ieji: glamūrinė transformacija


2017 metais Dua išleido savo ilgai lauktą pirmąjį albumą. Albumo kūriniai išlaikė tą patį elektroninį skambesį kaip ir pirmieji atlikėjos kūriniai. Tačiau išleidus albumą, Dua stilius tapo kur kas ištaigingesnis bei prašmatnesnis ir labiau tinkamas kylančiai popžvaigždei. Tuo metu Dua gyvenime atsirado profesionalūs aprangos, plaukų bei makiažo specialistai, kurie merginos įvaizdį pamažu transformavo iš paprastučio į glamūrinį.Dua Lipos stilius 2017 m.
Dua Lipos stilius 2017 m.
Vida PressDua Lipos stilius 2017 m.
Dua Lipos stilius 2017 m.
Vida Press


Tais metais Londono ir Niujorko mados savaitėse Dua puošėsi įvairiomis suknelėmis ir demonstravo savo patrauklumą visam pasauliui. 2017 m. „Brit Awards“ ceremonijoje, kur ji buvo nominuota „Kylančios žvaigždės“ apdovanojimui, dainininkė vilkėjo elegantišką juodą „Paco Rabanne“ suknelę, kurią, žinoma, priderino su mėgstamu savo aksesuaru „choker“.


Dua Lipos stilius 2017 m.
Dua Lipos stilius 2017 m.
Vida Press


2018 - ieji: spindesio metas


2018 m. Dua išleido savo hitą „New Rules“, kuris tapo viena iš populiariausių 2018 m. vasaros dainų. Kūrinio vaizdo klipas pasižymėjo įsimintina choreografija ir įspūdingu kameristo darbu. Vaizdo klipe buvo galima regėti šilkinius audinius, pastelinių atspalvių „Versace“ marškinėlius ir tviskius chalatus. Klipe pasirodžiusių žmonių stilius ir prabangų buduarą menanti atmosfera, be jokios abejonės, įkvėpė Dua dar vienam stiliaus pokyčiui. 2018 m. „Billboard“ muzikos apdovanojimų ceremonijoje dainininkė pasipuošė atlasinio chalato įkvėpta suknele ant raudonojo kilimo.Dua Lipos stilius 2018 m.
Dua Lipos stilius 2018 m.
Vida Press


Tviskesys ir spindinčios detalės tais metais visiškai užvaldė Dua stilių - tiek kalbant apie jos sceninį įvaizdį, tiek ir apie asmeninį. Koncertuodama tais metais Dua rinkosi tviskiomis medžiagomis pasižyminčius koncertinius drabužius, taip įtvirtindama savo, kaip kylančios mega žvaigždės statusą.


Dua Lipos stilius 2018 m.
Dua Lipos stilius 2018 m.
Vida PressDua Lipos stilius 2018 m.
Dua Lipos stilius 2018 m.
Vida Press


2019 - ieji: karališkas stilius


2019 m. Dua pradėjo su savo nauju muzikiniu kūriniu „Swan Song“, kuri buvo skirta veiksmo filmo „Alita: Battle Angel“ garso takeliui. Filmo estetika neabejotinai įkvėpė 2019 m. pradžios Dua išvaizdą. Singlo muzikiniame vaizdo klipe Dua klaidžioja postapokaliptiniame kraštovaizdyje vilkėdama suknelę su grandinėlėmis ir daugybe papuošalų. Įkvėpta muzikinio stiliaus atmosferos Dua per „Grammy“ apdovanojimus vilkėjo įspūdingą „Versace“ suknelę su deimančiukais.Dua Lipos stilius 2019 m.
Dua Lipos stilius 2019 m.
Vida Press


Galima drąsiai teigti, kad 2019 m. buvo Dua spindesio metai, mat būtent tais metais ji sužibėjo ne tik kaip talentinga, bet ir kaip labai stilinga jaunoji atlikėja. Dua stilistų komanda kruopščiai apgalvodavo kiekvieną jaunosios žvaigždės pasirodymą ant raudonoji kilimo, kuris kas kartą buvo nuodugniai aptarinėjamas žiniasklaidoje.


Dua Lipos stilius 2019 m.
Dua Lipos stilius 2019 m.
Vida PressDua Lipos stilius 2019 m.
Dua Lipos stilius 2019 m.
Vida Press


2020 - ieji: 90-ųjų dvelksmas


2020 metų pradžioje pasirodė Dua visame pasaulyje išgarsinęs hitas „Physical“, kuris sumušė visus populiarumo rekordus. Šis hitas ir jo vaizdo klipas puikiai įkūnijo 90-tuosius. Dua, kaip visuomet, kalbant apie stilių, įkvėpė jos pačios kūryba, todėl atlikėjos aprangoje atsirado labai daug 90-ųjų stiliaus elementų. 2020 - aisiais mergina nustebino savo gerbėjus pasirodydama ant raudonojo kilimo neįprastu stiliumi: vilkėdama prašmatnų šilkinį „Versace“ kostiumėlį, kurį priderino prie melsvo akių makiažo bei baltų šortų, kuriuos Dua pasirinko vilkėti ant odinių kelnių.Dua Lipos stilius 2020 m.
Dua Lipos stilius 2020 m.
Vida PressDua Lipos stilius 2020 m.
Dua Lipos stilius 2020 m.
Vida Press


Kito ir Dua stilius, kurį ji demonstravo gatvėje. 2020 metų pradžioje atlikėjos spintoje atsirado daugiau sportbačių, laisvų marškinėlių, boyfriend stiliaus džinsų bei pūstų striukių.


Dua Lipos stilius 2020 m.
Dua Lipos stilius 2020 m.
Vida Press


Odė „Versace“


Praėjusiais metais populiariausią popmuzikos žvaigždę įkvėpė ne kas kita, o atlikėjos pamilti mados namai „Versace“. Atlikėja sustiprino draugystės saitus su pačia mados karaliene Donatella Versace. Kartu jos pastebėtos ne viename viešame renginyje.Dua Lipa ir Donatella Versace 2021 m.
Dua Lipa ir Donatella Versace 2021 m.
Vida PressPraėjusiais metais Dua du kartus nustebino gerbėjus savo itin efektingais įvaizdžiais, kurių pagrindinis elementas buvo prašmatnios „Versace“ mados namų suknelės. Regis, Dua tampa tikra ištaiginga raudonojo kilimo princese, kuriai sunkoka prilygti. Kokiomis stiliaus transformacijomis Dua sužavės šiais metais? Belieka tik laukti.


Dua Lipos stilius 2021 m.
Dua Lipos stilius 2021 m.
Vida PressDua Lipos stilius 2021 m.
Dua Lipos stilius 2021 m.
Vida PressParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis