3 žymios Lietuvos stiliaus blogerės apie pavasarinę spintą: pamilk eksperimentus (FOTO)

Atėjus pavasariui gyvybę susigrąžina ne tik gamta, bet ir mada. Būtent šiuo sezonu daugeliui stilingųjų grįžta noras ne tik puoštis, žvalgytis po interneto platybes siekiant pasisemti mados idėjų, bet ir eksperimentuoti bei išbandyti ką nors neatrasto. Pavyzdžiui, pasirinkti išskirtinę aprangos detalę, kuri žiemos sezonu atrodė per drąsi.

PANELĖ pakalbino tris vienas žinomiausių mūsų šalies mados bei gyvenimo būdo blogerių, kurios sutiko papasakoti apie šviežiausias pavasario mados tendencijas ir pravėrė savo spintos duris. Juk visuomet smalsu išvysti, kaip rengiasi ir kokius aprangos derinius planuoja įsigyti tos, kurias seka tūkstančiai!

Tad paskirk kurį nors vakarą pavasarinei spintos revizijai ir atnaujink pabodusį garderobą unikaliais drabužiais bei jų detalėmis. Nėra kito sezono, kurio metu norisi atrodyti taip ryškiai bei pastebimai!

Pirmoji pavasario sezono spintą atvers ryškumo bei žaismingumo mylėtoja, stiliaus idėjų iš kelionių besisemianti mados blogerė Kamilė Dambrauskaitė.

Kas yra tavo pavasarinio stiliaus inspiracija, iš kur semsiesi (ar semiesi) stiliaus idėjų?

Kiekvieno sezono stiliaus inspiracijų dažniausiai semiuosi iš stilingų mados pasaulyje besisukančių asmenybių Instagram profilių, mados žurnalų ar Pinterest internetinės platformos. Šiuo metu mėgstamiausi mano Instagram profiliai: @songofstyle, @camilacoelho, @negin_mirsalehi, @xeniaoverdise ir @elsahosk.

Esi tiek blankesnių, tiek ryškesnių spalvų gerbėja. Kokių atspalvių drabužiai pavasarį papildys tavo drabužinę?

Puikiai pastebėjote! Labai dažnai mėgstu pasirinkti vienspalvį derinį ir jį pagyvinti ryškesnių spalvų detalėmis! Pavyzdžiui, atėjus pavasariui labai mėgstu baltas klasikines kelnes derinti su baltos spalvos sportiniais bateliais ir šviesia rankine, o prie šio derinio taip pat renkuosi ryškios, madingos spalvos megztuką ar įdomios tekstūros švarkelį. Tai suteikia deriniui gyvybės bei padeda atrodyti stilingai. Kalbant konkrečiai apie šį pavasarį, domėjausi, jog bus labai madingi rožinės ir violetinės spalvos atspalviai, tačiau užėjusi į parduotuves pastebiu nemažai žalios, geltonos bei mano taip mylimos raudonos spalvos drabužių. Tad nemanau, jog ieškosiu būtent vieno atpalvio drabužių.

Koks yra drabužis ar aksesuaras, kurį būtinai nusipirksi atėjus pavasariui?

Manau, jog ieškosiu aksesuarų! Jau ilgą laiką ieškau unikalios ir stilingos rankinės šiltajam metų sezonui.

Pavasario sezonu karaliauja paltai. Papasakok, kokį mėgstamą paltuką trauksi iš spintos, o gal įsigysi ką nors nauja?

Vieno konkretaus mėgstamo palto tikrai neturiu, bet atėjus šiltajam sezonui negaliu išsiversti be odinių švarkelių, turiu net keturių spalvų odinius švarkelius! Jie yra puikus pasirinkimas šiltajam sezonui, nes tinka tiek prie paprastų džinsų ir baltos palaidinės, tiek prie suknelės, kai nesinori sušalti, tiek prie klasikinių kelnių bei švelnios tekstūros baltinių derinio.

Kamilės patarimas, norinčioms pavasarį atrodyti išskirtinėms.

Nebijokite išbandyti naujų spalvų! Jei dar neturite, patarčiau įsigyti keletą bazinių drabužių, tokių kaip patogios klasikinės kelnės ar džinsai, balti baltiniai ir tokios pačios spalvos sportinio tipo bateliai, kurie tinka prie visko. O jei norite tik atgaivinti savo garderobą, galite pasinaudoti mano patarimu ir įsigyti ryškesnės spalvos ar įdomios tekstūros švarkelį, rankinę ar skarelę, kuri pagyvins jūsų kasdienius derinius šio sezono metu!

Antroji PANELĖS kalbinta stiliaus bei gyvenimo būdo blogerė Gema Liutkevičiūtė, kuri dievina pilkšvų atspalvių drabužius ir pasitelkdama išlavintą estetinį pojūtį suteikia jiems gyvybės. Kokio pagrindinio aksesuaro dairytis pavasario sezonu? Papasakos pati Gema!

Pavasaris į daugelio merginų spintas įpučia naujų vėjų. Kokių aprangos elementų dairysiesi tu pati, atėjus šiltajam sezonui?

Šį pavasarį be galo noriu įsigyti languotą paltą. Dar tiksliai nežinau, kokių atspalvių jis bus, bet tikrai žinau, kad jo noriu. Manau, kad ne paslaptis, jog kostiumai išgyvena savo geriausias dienas ir į savo garderobą tikrai noriu įtraukti bent vieną, o idealiu atveju - du kostiumus. Jau esu nusižiūrėjusi pastelinių atspalvių variantą, o kitas, žinoma, turėtų būti pilkas.

Kaip manai, be kokio aksesuaro atėjus pavasariui stilingos merginos neturėtų palikti namų?

Vienareikšmiškai - be pinto arba nerto krepšio. Pati šiai bangai pasidaviau jau praeitą vasarą ir vis pagalvoju, kad mano kolekcijoje turėtų atsirasti dar vienas, šiek mažesnis krepšelis, nes šiuo metu turiu tik labai didelį.

Pavasarį gimsta troškimas gyventi aktyviau. Jei gali, duok patarimą merginoms, kurios propaguoja sportinį stilių, nori išlaikyti komfortą, tačiau kartu siekia atrodyti stilingos.

Sportinio stiliaus mėgėjoms aš siūlau įsigyti kuo didesnius sportinius batelius, panašaus tipo kaip Balenciaga ir nebijoti ryškesnės spalvos striukės ar lietpalčio. Mane pačią labai žavi geltoni lietpalčiai, su tokiu tikrai atrodysi be galo stilingai ir jausiesi patogiai.

Esi pilkšvų atspalvių mylėtoja. Ar ateinančiu sezonu vertėtų įsigyti ką nors panašaus atspalvio?

Mano nuomone, pilka spalva yra visiška klasika ir aš pilkus drabužius renkuosi visus metus, nepriklausomai nuo sezono. Artėjant pavasariui, manau, jog daugeliui norisi išbandyti naujas mados tendencijas, bet tam ne visada užtenka finansų ir (ar) drąsos. Štai kad ir kostiumai - ryškios spalvos, o ir tie patys pasteliniai atspalviai, atrodo tikrai puikiai, bet ar esi tikra, kad galėsi ir norėsi juos nešioti kitą sezoną? Jeigu nesi, siūlau rinktis neutralių, pilkšvų atspalvių kostiumą. Naujas derinys tikrai džiugins šį pavasarį, be to, esu garantuota, kad džiugins ir kitais metais.

Akiniai - be abejonės vienas svarbiausių šiltojo sezono elementų. Kokius rinksiesi tu pati?

Šiuo metu dairausi į ryškesnių spalvų akinius, be galo noriu raudonų, bet tuo pačiu mane traukia ir šviesūs, beveik peršviečiami akinių rėmeliai. Kadangi didelių sumų neplanuoju į juos invenstuoti, manau, kad galėsiu įsigyti keletą naujų porų ir dažniau juos keisti.

Paskutinioji pašnekovė - klasikiniam stiliui su originaliomis detalėmis neabejinga stiliaus blogerė Sigita Mušauskaitė kuri supažindins ne tik su karaliaujančiomis pavasario sezono spalvomis, bet ir atskleis mados inspiracijas, kurios įkvėps ieškoti ko nors naujo.

Galbūt galėtum įvardinti kelias ryškiausias pavasario aprangos detales, kurios turėtų papuošti stilingąsias?

Šiemet tiesiog karaliauja violetinė, todėl šiam sezonui siūlau pasidairyti, būtent šios spalvos suknelės, lengvo audinio trench palto ar dviejų dalių kelnių ir švarko kostiumo. Taip pat siūlau nebijoti žaisti su spalvomis – derinti tarpusavyje ryškesnius audinius arba apsirengti nuo galvos iki kojų vienos spalvos drabužiais.

Kalbant apie medžiagas bei tekstūras, šį sezoną nesuklysite pasirinkusios plastiko arba vinilinio audinio detales. Galite drąsiai rinktis vinilines kelnes ar sijoną, tačiau daugiausiai dėmesio visgi siūlyčiau skirti šio audinio paltui. Žinoma, patarčiau atsižvelgti į 80-tųjų bei 90-tųjų detalės – skareles, rišamas prie kaklo, katytės tipo akinius bei švarkus platintais pečiais.

Ar atėjus pavasariui keičiasi ir tavo pačios aprangos pasirinkimas - ryškesnės spalvos, lengvesni audiniai, išraiškingesnės formos? Papasakok, kuo planuoji atnaujinti savo garderobą.

Mėgstu klasiką ir griežtesnes formas, todėl šiemet mano pirkinių sąrašas prasideda nuo lengvo audinio trench palto, pastelinių spalvų dviejų dalių kostiumo bei šiek tiek 80-tųjų dvelksmo – raštuotos švarko tipo suknelės platintais pečiais.

Nepaneigsi - pavasarį karaliauja skaros! Kokią skarą ar skarelę patartum įsigyti prasidėjus šiltajam sezonui?

Kaip ir minėjau, skarelės yra viena iš šio sezono tendencijų, todėl siūlau rinktis rišamas prie pat kaklo. Tai puikiai tiks prie švarko, trench palto ar džinsinio švarkelio. Taip pat galite lengvai susikurti žaismingą įvaizdį užsirišusios skarelę ant plaukų. Pati jau įsigijau juodai baltai dryžuotą ir šiuo metu dairausi spalvingesnio varianto.

Modesto Kardoko nuotr.

Dažna mergina pasibaigus šaltajam sezonui pabodusias tamsesnes rankines keičia šviesiomis. Ar pavasario sezonu žadi įsigyti naują rankinę (rankines)? Jei taip, papasakok, kokias.

Rankinės be abejonės yra mano mylimiausias aksesuaras. Pastaruoju metu daugiau investuoju į kokybę, todėl dažnai renkuosi klasikinius modelius bei spalvas, tad juoda sudaro didžiąją dalį mano rankinių. Vis dėlto vasarą drabužius įprastai renkamės šviesesnius, pastelinių spalvų, todėl šviesią rankinę verta įsigyti. Taip pat atėjus šiltajam sezonui siūlau pagalvoti ir apie drąsesnę spalvą ar neįprastą rankinės formą. Praėjusiais metais mano išskirtiniu stiliaus akcentu tapo maža raudona rankinė, tad jaučiuosi nesuklydusi pasirinkusi ryškią spalvą.

Kas yra tavo prasidėjusio šiltojo sezono stiliaus inspiracija, iš kur semiesi idėjų aprangos pasirinkimui?

Mane įkvepia kelionės, menas, kinas, muzika, o ypač ryškios asmenybės. Kalbant apie šiuolaikines stiliaus ikonas bei mados blogeres, mane inspiruoja Victoria Beckham, Olivia Palermo, mados žurnalistė bei blogerė Darja Barannik, stilistės Linda Rodin, Chriselle Lim, Tine Andrea bei daugelis kitų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis