Kaip teisingai išsirinkti sportinius batelius?

Nesvarbu, ar ieškote bėgimo batelių, ar tokių, kuriuos avint būtų patogu sportuoti sporto klube, pasirinkti tinkamus sportinius batelius yra be galo svarbu.

Nereikėtų susikoncentruoti ties klausimais, ar tam tikri sportbačiai šiuo metu yra madingi arba kokios spalvos jų labiausiai norėtumėte. Vietoje to, daug didesnį dėmesį reiktų skirti jų struktūrai ir funkcionalumui. Tad, pirmasis žingsnis, kurį turėtumėte padaryti - paklauskite savęs, kokiam tikslui ši sportinė avalynė bus skirta, o tik tuomet pradėkite paieškas. Kaip tik šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, praversiančių ieškant jums tinkamiausių batelių. 


Patogumas yra viskas


Labai svarbu išsirinkti tinkamo dydžio sportinius batelius, kadangi per ankšti gali nuspausti pirštus, o per laisvi – gali būti kalti dėl smukčiojimo, nutrinti. Kai matuojatės batus, ne sėdėkite, bet stovėkite, kadangi taip matavimasis bus daug tikslesnis. Turėkite omenyje, jog nereikėtų pirkti sportbačių, kuriuos dar tikitės su laiku kažkaip pratampyti - treniruotėms skirti batai iš karto turėtų būti komfortiški.


Batus matuokitės vakare


Net jei ir užsisakėte sportinius batelius internetu, viena iš rekomendacijų yra matuotis juos vakare, po visų dienos darbų. Sportuojant, taip pat kaip ir po visos darbo dienos, pėdos yra linkusios tinti, todėl pasimatuodami sportinę avalynę tokiu metu, galėsite būti užtikrinti, jog ji tikrai bus patogi ir tiksliai priglus prie jūsų pėdos ir bėgiojant ar užsiimant kita sportine veikla. Negana to, kad visas šis matavimosi procesas būtų dar tikslesnis, galite pasirūpinti ir kojinėmis, kurias įprastai dėvite sportuojant. 


Aukšta kaina nebūtinai reiškia kokybę


Dar vienas svarbus niuansas, kurį būtina aptarti – aukšta kaina ne visuomet reiškia kokybę. Tikrai nebūtina išleisti šimtus eurų vien tam, kad galėtumėte įsigyti gerus sportinius batelius. Pasitaiko atvejų, kuomet sportinė avalynė, kainuojanti brangiau, yra prasčiau pritaikyta treniruotėms nei ta, kuri yra pigesnė. Tad, nusistatykite biudžetą, kurį galite sau leisti šiam pirkiniui, ir nebijokite pasižvalgyti ne tik po sporto prekių parduotuves. Pavyzdžiui, sportbačiai iš diavolesa.lt gali taip pat būti puikus pasirinkimas. 


Funkcionalumas svarbiau nei grožis


Pirmas dalykas, kurį esame įpratę daryti, matuodamiesi avalynę – žvilgtelėjimas į veidrodį. Tačiau iš tikrųjų daug svarbiau turėtų būti ne sportinių batelių grožis, o tam tikrų jų savybių išanalizavimas. Pastebėkite, ar jų padas yra lankstus, ar medžiaga pakankamai pralaidi orui bei ar patogus jų užrišimas, užsegimas. Visi šie dalykai yra svarbūs, norint išsirinkti jums geriausiai tinkančius sportinius batelius. 


Taigi, tai yra pagrindiniai patarimai, kurie, tikimės, padės išsirinkti tinkamus sportinius batelius. Nepamirškite, jog svarbiausia gerai ir patogiai jaustis, avint juos! Taip pat, jei aktyviai ieškote sportbačių, nemažą jų asortimentą moterims rasite šioje nuorodoje - https://www.batuskveras.lt/149-sportbaciai-moterims


Užsakymo nr.: PT_71393

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis