Standartus laužanti karališkosios šeimos atstovė: kuo išskirtinis jos laisvalaikio stilius? (FOTO)

Nors oficialiuose priėmimuose Elžbietos II pusbrolio, Kento hercogo anūkė Amelia Windsor (24 m.) atrodo nepriekaištingai - visuomet pasitempusi, elegantiška ir gracinga, karališkosios šeimos narė laisvalaikiu renkasi toli gražu ne oficialų stilių.


Mada kvėpuojanti karališkosios šeimos jaunėlė jau tapo pačiu populiariausiu paparacių taikiniu viešuose renginiuose. Edinburgo universitete studijuojanti gražuolė dienos metu kremta mokslus, o vakare keliauja į įvairius mados pristatymus ar restoranų atidarymus. Tiesa, kol vasara, Amelia sau leidžia atsipalaiduoti ir nepraleidžia nė vieno muzikos festivalio. Nors praėjusiais metais Ameliai buvo prikabinta vakrėlių liūtės etiketė, šiuo metu pasirodo vis mažiau pranešimų apie merginos nuotykius - gal pagaliau baigėsi maišto amžius?


Šiandien labiau nei merginos nuotykiai aptarinėjamas jos stilius, kuris pamažu vis labiau iš princesiško virsta originaliu ir bohemišku. Mergina prijaučia menui, todėl laisvalaikiu nuolat lankosi įvairiose parodose, spektakliuose, kituose kultūriniuose renginiuose. Regis, maištininkė Amelia laužo karališkosios šeimos stiliaus protokolą ir toli gražu nenori visuomet savęs sprausti į oficialius kostiumėlius ar tviskančias sukneles.


Amelia Windsor
Amelia Windsor
Vida PressAmelia Windsor
Amelia Windsor
Vida Press


Priešingai, Amelia tiesiog dievina originalias aprangos detales ir išskirtinius aksesuarus, kurie jos laisvalaikio stilių padaro itin unikalų. Daugelis Amelia žavisi ir teigia, jog ši karališkosios šeimos narė griauna nusistovėjusius, griežtus karališkus standartus, kurie per eilę metų daugeliui jau yra pabodę. Ką manai apie šios laisva siela spinduliuojančios karališkosios šeimos jaunėlės stilių?


Amelia Windsor
Amelia Windsor
Vida PressAmelia Windsor
Amelia Windsor
Vida PressAmelia Windsor
Amelia Windsor
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis