Oho! Atlikėja Dua Lipa nustebino savo įvaizdžiu renginyje Milane (FOTO)

Tokią atlikėją Dua Lipą ne kas kartą pamatysi! Mados namų Versace renginyje Milane pasirodžiusi garsioji atlikėja traukte traukė dėmesį savo grožiu ir moteriškumu.

Dua Lipa ne kartą žiniasklaidai prisipažino, jog yra laisva siela ir mieliau renkasi sportinius drabužius nei puošnias sukneles bei aukštakulnius. Vis dėlto šiai ypatingai progai mergina pasirinko efektingą aprangos derinį bei švelnius jos veido bruožus pabrėžiantį makiažą, kuris pavertė ją tikra vakaro karaliene.


Dua Lipa
Dua Lipa
Vida Press


Be jokios abejonės, Versace renginiui Dua Lipa pasirinko būtent šių mados namų, permatomą bei blizgią, ilgą suknelę, kuri pabrėžė tobulas merginos kūno formas. Atlikėja visų žvilgsnius traukė ir dėl spindinčių, sveikų savo plaukų, kuriuos Dua Lipos plaukų stilistas susuko į moteriškai atrodančias bangeles.


Dua Lipa
Dua Lipa
Vida PressDua Lipa
Dua Lipa
Vida Press


Fatališkos moters įvaizdis, daugelio nuomone, Duai itin tiko, tik įdomu, kaip taip atrodydama jaučiasi ji pati? Gal vakaro metu ji svajojo apie patogius džinsus bei žemakulnius batelius? To mes tikrai nesužinosime, tačiau galime pasigerėti ypatingu Dua Lipos vakaro įvaizdžiu!


Dua Lipa
Dua Lipa
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis