Drąsiausias „Met Gala“ įvaizdis: Kendall Jenner ant raudonojo kilimo pasirodė permatoma suknele (FOTO)

Kardashian klano gražuolė, modelis Kendall Jenner „Met Gala“ puotai pasirinko efektyvią suknelę - ji dėvėjo permatomą, brangakmeniais dekoruotą suknelę, skirtą Amerikos mados temai.

Ji nusprendė ant raudonojo kilimo žengti viena ir namuose paliko savo vaikiną Deviną Bookerį.  Modelis vaizduotei paliko mažai vietos, kuomet suspindo vienetine mados namų „Givenchy“ suknele. Po akinančio grožio suknele ji vilkėjo permatomus apatinius drabužius. 


Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida PressKendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press


Kendall Jenner suknelę įkvėpė garsi „Givenchy“ mūzos Audrey Hepburn suknelė, kurią ji dėvėjo filme „My Fair Lady“. Audrey suknelė taip pat buvo su papuošalais puoštomis rankovėmis ir kaklaskare. Realybės žvaigždė paskelbė apie suknelę „Instagram“ istorijose dar prieš pasirodydama ant raudonojo kilimo, užsimindama apie būsimą įvaizdį. 


Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press


Tiesa, nors Kendall spindėjo elegancija, jos įvaizdis patiko ne visiems. Kritiškesni teigė, jog ant raudonojo kilimo jau pabodo nuolat matyti Kendall užpakaliuką ir ji galėtų dažniau rinktis uždaresnius ir subtilesnius aprangos derinius. Vis dėlto tai - šiuolaikinė Audrey Hepburn įvaizdžio transformacija, tad ji privalo būti atviresnė!


Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida PressKendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis