Močiutiška Bellos Hadid apranga rudenėjant: stiliaus nesusipratimas ar karščiausia rudens mados tendencija? (FOTO?

Garsusis modelis Bella Hadid - tikra stiliaus chameleonė. Vieną dieną ji paparaciams gali pasirodyti apsivilkusi provokuojančią, aptemptą suknelę, o kitą - vilkint laisvą džemperį ir aptrintus džinsus.

Tad kuomet rudenėjančiame Niujorke prieš kelias dienas Bellą paparaciai užfiksavo su „močiutiška apranga, jos ištikimiausių gerbėjų toli gražu nenustebino šiuo modelio aprangos pasirinkimas. Bella apsirengė taip, tarsi rengtųsi dažna močiutė - stilių išskyrė tik jaunatviški sportbačiai su platforma.


Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press


Iš tiesų, „močiutiškas stilius (angl. granny style) - ne tokia jau naujovė mados pasaulyje. Teigiama, kad vis daugiau jaunų merginų pamažu atsisveikina su minimalizmu ir nori išreikšti savo asmeninį stilių unikaliais, išskirtiniais aprangos deriniais, todėl vis labiau populiarėja „močiutės“ aprangos detalės bei aksesuarai, pripildyti charakterio.


Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press


Žinoma, toks stilius - tikrai ne kiekvienai. Juk „močiutiškas stilius jaunam žmogui pakankamai drąsus pasirinkimas, kuris gali likti nesuprastas. Ką tu manai apie šį Bellos aprangos pasirinkimą?


Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis