Kokios tendencijos moterų madoje vyrauja šiame sezone?

Vis labiau vėstant orams ir atsisveikinant su vasara skubame perkraustyti spintą. Garderobo peržiūra dažnai asocijuojasi su pokyčiais ir nauju sezonu. Visais metų laikais norime atrodyti stilingai ir madingai. Vieni drabužiai – amžina klasika ir nekinta metų metus, o su kitais geriau atsisveikinti ar įkišti į tolimiausią stalčių keletui metų į priekį. Šiuo metu aktualiausia, kas yra ir bus madinga šį rudenį ir artėjančią žiemą. Puikiai praleidę vasarą norėsime pasipuošti ir atvėsus orams.

Pasaulyje vyraujanti moterų mada dažnai remiasi „Chanel“ kolekcijomis. Šią vasarą įvykusiame pristatyme Paryžiuje buvo gausu įvairiaspalvių gėlių, blizgučių ir plunksnų. Tiek rudeniški sijonai, tiek suknelės gausiai margintos gėlėmis. Madingiausi drabužiai – lyg tapybos genijų paveikslai. Juose gali dominuoti vandens lelijos ar Edouardo Manet peizažų subtilumas.


Klasika


Teisingas pasirinkimas visada bus klasika virtę spalvingi tvido kostiumėliai, plunksnomis apkaišyti arba raukti sijonai, taip pat drabužiai iš šifono bei nėriniuotos suknelės. Nauji drabužių dizainai ir spalvų išskirtinumas įspūdingi. Vasaros klasika išlieka taip madinga ir ateinantiems metų sezonams. Kolekcijose dominuoja juoda ir balta spalvos. Madingi drabužiai išlieka tie, kurie puošti kutais, karoliukais ir odos detalėmis.


Raštuota palaidinė, plačios kelnės ir moteriška odinė striukė – taip pat geras pasirinkimas. Susikūrę „Punk“ stilių ir modernų 7-ojo dešimtmečio įvaizdį būsite ne tik madingos, bet puikiai atkreipsite kitų dėmesį arba priešingai - galėsite eiti gatve aukštai iškėlusios galvą. Svarbiausia – pasitikėjimas savimi ir plati šypsena. Tai ne tik geros dienos garantas, bet ir pasisekimas karjeroje bei asmeniniuose santykiuose. 


Grįžta retro stilius


Drąsiai spintoje palikite ryškios baltos ir sodriai juodos spalvos derinius. Būsite ne tik originali, bet ir atrodysite klasiškai. Dizaineriai siūlo 2021-2022 metų rudeniui - žiemai grąžinti 1940-aisiais populiarius daiktus. Tai – retro stiliaus akcentai ir drabužiai. Pastarieji gali būti gausiai dekoruoti klostėmis, šydais ir raštais. Pagal tų laikų madų tendencijas drąsiai į pirkinių krepšelį dėkitės sukneles su taškeliais, sijonus, kurių ilgis yra virš kelio.


Nežinančioms, kokią avalynę pasirinkti – “neprašausite” įsispyrę į kulnus su smailiais pirštais, o juosmenį apsivijusios plonu dirželiu. Tokį stilių idealiai papildys elegantiškos pirštinės iš odos arba kitų brangių audinių.


Jei pamiršote, kokie madų aidai tvyrojo 1980-aisiais, mielai pristatysime. Tuo metu, kaip ir šį sezoną, populiarios ir itin madingos išsiplėtusios rankovės bei kaklaraiščiai. Nuo devintojo dešimtmečio pabaigos buvo priimtos ilgos vamzdinės suknelės, taip pat detalių ir papuošalų gausa.


Grįžta retro stilius
Grįžta retro stilius
Partnerio archyvas


Akcentai


Rinkdamos naujus drabužius vėstant orams, nebijokite akcentuoti juosmens. Diržai gali būti platūs arba siauri, dvigubi ar net asimetriški. Šį drabužio akcentą galite rinktis kartu su kelnėmis, sijonu ar net striuke, paltu. Taigi galbūt dalį drabužių galite rasti savo spintoje, o jeigu vis dėl to atsidariusios spintą ištariate: “Neturiu ką apsirengti”, suskubkite apsipirkti internetu.

Užsakymo nr.: PT_69374

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis