Pasidaryk pati: 4 stilingos aprangos detalės (FOTO)

Mados gaudynės kartais sukelia daug skausmo tavo kiaulei taupyklei arba banko kortelei. Tenka paaukoti ir kelis mirusius nervus, mat mada itin neprognozuojama: rodos, štai įsigijai madingiausio modelio džinsus ir tik op – po mėnesio parduotuvių lentynose pamatai tokius pačius, tik gražesnius... Pagunda išsitraukti piniginę išties gali būti didelė, bet patariame tarti griežtą „Stop“. Galima būti madingai ir neišleidus visų santaupų.

Aksesuarai ir pridėtinės detalės dažniausiai nebūna itin sudėtingi juvelyrikos šedevrai, todėl pačiai pasiturbinti turimus drabužius ne tik lengva, pigu, greita, bet ir be galo įdomu! Pažadame: paaukoti mėnesio adatai tikrai nereikės. Tavo dėmesiui – keletas paprastų ir smagių mados savaičių atgarsių; juos lengvai gali pasigaminti pati!

Dirbtinio kailio rankovė

Primena rankinę, tačiau ne rankinė, kas? Rankovė ant dirželio! Mados nuotykių ieškotojoms tai – puiki idėja pagyvinti kasdienius įvaizdžius. Išrausk savo spintą – jeigu ten nerasi jokių dirbtinio kailio kailinių ar senų diržų pėdsakų, kraustykis į sesės, tuomet – į mamos spintą. Jei rasi šį tą vertingo, mandagiai atsiklausk, ar gali sukarpyti. Gavus neigiamą atsakymą, teks imtis plano B, jo pavadinimas – dėvėtų drabužių parduotuvė. Šiuo atveju tikrai nepatariame investuoti daugiau nei 5 Eur. Socialiniuose tinkluose sek populiariausių dėvėtų drabužių parduotuvių naujienas, o sulauksi mėnesio pabaigos ir nuolaidų, į kompaniją pasiimk draugę ir daryk reidą! Atmink, kad tau reikia tik vienos nenudėvėtos rankovės: net jei visas drabužis atrodys kaip apkasuose išgyvenęs abu karus ir tik rankovė likusi sveika, investuoti keliasdešimt euro centų visai verta!

Dairykis kuo kokybiškesnio pluošto ir lengvai priderinamų arba linksmai ryškių spalvų dirbtinio kailio. Išsirinkusi laimikį parsinešk namo, atskirk pasirinktą rankovę žirklėmis ir išplauk. Išdžiūvusią pasimatuok ir pasižymėk norimą ilgį smeigtukais. Drąsiai kirpk. Toks audinys neyra, tad rūpesčių nekils. Jeigu kirpimo vietoje krinta plaukeliai, tiesiog lengvai papešiok, kol nebesišers.

Sunkioji tokios rankovės gaminimo dalis – prisiūti odinį diržą. Gali rinktis kelis būdus: jeigu esi apdovanota siuvėjos talentu ir namuose turi odai siūti pritaikytą siuvimo mašiną, su malonumu naudokis, jeigu ne, – iš tėčio, savo, ar brolio stalčiaus pasiimk ylą ir diržo galuose, per centrą, pradurk po skylę. Kuo platesnė skylė, tuo lengviau bus siūti, nes šios skylutės skirtos adatai pralįsti. Siūlą rinkis ploną, bet itin stiprų, – tinka sintetinio pluošto, žvejybinį valą primenantys siūlai. Siuvimo proceso neturėtų aptemdyti noras kuo greičiau viską pabaigti. Kantriai stumk adatą į priekį, kol nebeliks vietos yla padarytose skylutėse. Tuomet gerai užtvirtink mazgus ir – valio! Turi unikalų ir be galo madingą aksesuarą! Nešiok ant paltų, megztinių, derink prie lengvučių suknelių.

Juodraštis ant nugaros

Niekur kitur, tik mados pasaulyje egzistuoja tokia beribė laisvė eksperimentuoti, linksmintis ir atrasti šį tą naujo. Jei tavęs netenkina faktas, kad tavo bomber švarkelis niekuo neišsiskiria, įsigyk tekstilės žymiklį ir drąsiai piešk ar rašyk tai, kas būtų artima tik tau vienai. Juk mada ir individualumas yra vienas kitą kurti padedančios priemonės!

Jaquetona statement é vida!!! 🌺💗 A statement jacket is always a good idea! #regram @clubfashionista #denim #denimjacket #statementpiece #statement #statementjacket #jaquetajeans #oversized #oversizedjacket #jaquetaoversized #embroidery #bordados #patchescustom #customized #customização #jeans #jaquetacustomizada #jeanscustomizado #denimlovers #bluejeansbr

A post shared by bluejeans.br 💙 (@bluejeans.br) on Feb 17, 2017 at 4:13am PST

Every wardrobe this season needs an embellished denim jacket! Via @vogueaustralia ☇

A post shared by Betts Shoes | betts.com.au (@bettsshoes) on Feb 17, 2017 at 12:37am PST

Dekoruoti batai

Tikriausiai girdėjai šią nieko vertą mintį, kad save gerbianti madistė turi daugiau batų porų, nei jai yra metų, o pirmuosius aukštakulnius gavo dovanų dar tada, kai nevaikščiojo... Atskira batų spinta tikrai neužtikrina išskirtinumo – kartais užtenka turėti vos keletą, bet apgalvotai išsirinktų porų!

Šiandienos mada įdomi tuo, kad intelektualiai ir kūrybingai auditorijai atveria tokius kelius, kuriais negali vaikščioti net patys turtingiausieji. Kitaip tariant, ji nurodo kryptį, tačiau būdą, kaip ta kryptimi sekti, mes galime pasirinkti pačios. Bėdų kyla tik tuomet, kai į madą imi žvelgti siaurai ir nebematai bendros tendencijos, kurią diktuoja arčiausiai mados nervo prisišlieję garsiausi mados kūrėjai, o regi tik tą, kuri dulka (arba ne) populiariausių parduotuvių lentynose.
Taigi, trumpai tariant, dekoruoti batai beprotiškai madingi, ir dekoravimo būdą gali laisvai pasirinkti pati. Kaspinai, prie paprasto plaukų segtuko pritvirtinti pūkuoto audinio kamuoliukai, prie batų spalvos derančių dirbtinių gėlių kompozicijos, atlasiniai kaspinėliai vietoje raištelių... Erdvės vaizduotei tiek daug, kad prie kiekvieno drabužių derinio tiems patiems batams kaskart galėsi įpūsti naujos gyvybės!

Džinsinės užgaidos

Džinsus turime kiekviena. Ir tikriausiai net ne vienus. Tačiau ilgainiui iš ultramadingos aprangos pilies, kur džinsų karaliavimas tęsėsi net kelis dešimtmečius, jiems teko persikraustyti į kasdienės rutinos pirkelę, kurion užeidavom tuomet, kai pižamos ir vilnonių kojinių nenorėdavom pakeisti į jokį kitą drabužį.

Nothing we love more than custom destruction. #HudsonWasHere <#regram via @queen.ocha in Nico Super Skinny Jeans>

A post shared by HUDSON JEANS (@hudsonjeans) on Feb 15, 2017 at 2:49pm PST

Žinoma, kasdienė apranga ir džinsai vis dar turi daugybę bendrų vardiklių, tačiau situacija po truputį vėl keičiasi. Dabar jau tampa svarbu, kaip tiksliai tam tikros iš džinsinio audinio pasiūtos kelnės atrodo. O įvairovė išties didelė. Paprastus, tiesius, kojas aptempiančius džinsus palik ramiame spintos kampelyje netrukdomus, o jeigu radai mamos jaunystės laikų džinsus paaukštintu liemeniu ir didelėmis kišenėmis nugaroje, turi tikrą lobį (jei neturi, nieko tokio, vėl apsilankyk dėvėtų drabužių parduotuvėse).

Update your denim collection with unexpected detail a la @dallastyle's flared bow hem find | Get ready-to-shop details with www.LIKEtoKNOW.it | http://liketk.it/2qoJf #liketkit

A post shared by LIKEtoKNOW.it (@liketoknow.it) on Feb 16, 2017 at 6:59pm PST

Juos gali papuošti antsiuvais, aplikacijomis, tekstilei skirtu žymikliu aprašinėti audinio skiauteles ir plona adata dailiai, mažais dygsniukais prisiūti prie kelnių klešnių. Tačiau svarbiausia – pasikviesk į pagalbą žirkles ir atlik būtinus chirurginius pataisymus. Jeigu tavo radinys išties vintažinis, net jei dydis tinka ir atrodo kaip nulieta, tikėtina, kad aplink čiurnas bus pakankamai laisva, o kojoms tai grožio, žinoma, nesuteikia. Pasinaudok šiuolaikinės mados patarimu ir priekyje klešnes patrumpink tiek, kad kyšotų čiurna, o gale palik ilgesnes, kitaip tariant, tvarkingai kirpk vieną klešnės pusę iki siūlės, o gale palik netrumpinusi. Taip patobulintos mamos laikų džinsinės kelnės nuostabiai atrodys su aukštakulniais, sportbačiais, patrumpintomis palaidinėmis... Pažadame, kad jas įsimylėsi!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis