Legendinio supermodelio Kate Moss dukrelė išaugo: jai prognozuojama didelė sėkmė mados pasaulyje (FOTO)

Greitu metu šią jauna merginą matysime ant daugelio mados žurnalų. Kai tavo mama - legendinis supermodelis Kate Moss (47 m.), kitaip ir būti negali. Lila Grace Moss (18 m.) - Kate dukra, kuriai prognozuojama šlovė mados pasaulyje.

Legendinio modelio Kate Moss ir publicisto Jeffersono Hacko dukra jau ne kartą yra pozavusi tokiems garsiems mados žurnalams kaip Vogue ar Vanity Fair. Šviesiaplaukė Kate dukrelė iš tiesų paveldėjo mamos fotogeniškumą - ji drąsiai pozuoja fotografams ir pasitiki savimi. Lygiai tokia pati jaunystėje buvo ir Kate, modelio karjerą pradėjusi ankstyvame amžiuje.


Tiesa, Lila Grace nėra viena tų garsių tėvų vaikų, apie kuriuos nuolat skamba žiniasklaida, nes, artimųjų teigimu, ji gana kukli, nemėgstanti dėmesio ir skandalų. Nors viename iš interviu garsioji praeities manekenė Katė atskleidė, jog svarbiausia vertybė jos gyvenime - šeima, piktesni liežuviai plaka, jog ryšis tarp modelio ir jos vienintelės dukters nėra itin artimas. Juk Kate gyvenimas iki šiol - nuolatiniai vakarėliai, mados pristatymai ir nesibaigiantys romanai su jaunesniais vyrais. Vis dėlto nėra namų be dūmų, tad belieka tikėtis, jog Kate, nepaisant savo laisvo požiūrio į gyvenimą, nuoširdžiai myli dukrą ir ja rūpinasi.


O štai ir Kate Moss dukra Lila Grace, kuri iš paauglės išaugo elegantišką ir puikų stiliaus pojūtį įvaldžiusią merginą:


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis