Stilingiausi šios vasaros džinsai: drabužių parduotuvių lentynose jų greitai nelieka

Džinsai yra pagrindiniai aprangos elementai daugumoje spintų. Vis dėlto norėdamos pagyvinti savo stilių, ieškokite madingiausių šios vasaros džinsų - „crisscross“ tipo džinsų, kurie fashionistų spintose, regis, užsiliks dar ilgai.

Šie džinsai pasižymi persidengiančiu užsegimu nuo džinsų žemu iki aukštu liemeniu. Tokia džinsų puošmena atrodo subtiliai ir kartu žaismingai. Nesvarbu, ar tokius džinsus derinsite marškinėliais ar švarku, ar seksualesne moteriška palaidine, be jokių didelių pastangų atrodysite žaviai. Įprastas džinsų variantas atrodo pakankamai nuobodžiai, o štai „crisscross“ tipo džinsai kalba patys už save, todėl įvaizdžio nebūtina pildyti išraiškingais aksesuarais. Žymios merginos, tokios kaip Chrissy Teigen, Kendall Jenner ir Hailey Bieber jau pamėgo „crisscross“ tipo džinsus, kuriuos drąsiai dėvi keliaudamos Niujorko ar Los Andželo gatvėmis.


Nors žaviai atrodančius „crisscross“ tipo džinsus jau galima rasti daugelyje fizinių žinomų drabužių parduotuvių, teigiama, kad juos iš lentynų iššluoja labai greitai, tad savo svajonių džinsų verta pasidairyti ir internetinėse parduotuvėse.


Kaip tau ši naujausia džinsų tendencija - skubėsi ieškoti, kur įsigyti, o gal pasiliksi prie įprastinio džinsų varianto?


View this post on Instagram

A post shared by GENESSE 🖤 (@stylewithgen)Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis