Pasidaryk pati: pasigamink „netvarkinguosius šortukus“

Šortukų sezonas atėjo, valio! Faktas, jog ir tu jau nešioji juos.

Vis dėlto jei dar jų neturi, arba turi labai senus šortukus, visai nebūtina lėkti į parduotuvę ir pirkti madingiausių šortukų. Juos laisvai gali pasidaryti pati! Visos mes pintos gilumoje turime džinsų, kurių jau nebenešiojame. Gal džinsų galus „puošia” mums jau toks svetimas kliošas, o gal keliai taip pratrynė džinsus, jog toje vietoje žiojėja milžiniška skylė.


Taigi, metas pasenusius džinsus pakeisti TOP šortukais šią vasarą.


Ko tau prireiks?


Nenešiojamų džinsų

Tvirtų žirklių

Kosmetinių žirklučių

2 nereikalingų žurnalų

Pinceto

Plaukelių skustuvo

Paėmusi džinsus, nukirpk juos per kelius. Tuomet galėsi geriau įsivaizduoti šortukų ilgį, o nukirpusi per daug, medžiagos juk nesugrąžinsi atgal.

Dabar užsidėk džinsus ir rašikliu linijomis pasižymėk tas vietas, kuriomis kirpsi.


Nusimauk džinsus ir tose vietose, kur kirpsi, įdėk po žurnalą. Taip garantuosi, jog netyčia nekerpi iš abiejų pusių.


Patariama kirpti įstrižai, tai yra, nuo dešiniojo džinsų šono kirpti žemyn link kairiojo. Dabar svarbiausias momentas – padaryti šortų apačią „išpešiotą“. Kosmetinėmis žirklutėmis apkirpk visą šortų apačią mažutėmis linijomis. Tarp linijų turi likti 1 centimetro tarpas. Tuomet paėmusi pincetą pešk džinsų siūlės, o kartu ir pašalink tą plonytę džinsų juostelę.


Tadam! Štai tau ir netvarkingai žavūs šortai. Dabar belieka ir kišenėles padaryti netvarkingomis. Su skustuku pabraižyk kišenėlių šonus, kad jie atrodytų ne taip nuobodžiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis