JAV stilingiausia - kiekviena diena šiai merginai tarsi pasirodymas ant podiumo (FOTO)

Mes jau senokai Instagramo tinkle sekame amerikietę Olivią Culpo. Tai buvusi misė, kuri stilingumu nenusileidžia daugumai mados blogerių. Jei nori pajusti tikrą, niujorkietišką nuotaiką ir pasisemti stiliaus idėjų, nedvejodama pradėk sekti Olivios socialinę paskyrą!

Ši mergina kiekvieną dieną į miestą kulniuoja apsirengusi taip, lyg ruoštųsi pasivaikščiojimui podiumu. Garsiausių dizainerių drabužius besirenkanti mergina stilių kombinuoja pati ir daugeliui sukelia klausimą: kaip įmanoma kiekvieną dieną atrodyti taip žavingai? Kažin, ar Olivia yra girdėjusi apie tokius drabužius kaip sportinis kostiumas ar pižama - regis, ji net namuose vaikšto elegantiškai apsirengusi ir yra visuomet pasiruošusi gaudyti fotografų blykstes.


Tiesa, Olivia ne viename interviu prisipažino, jog būti stiliaus ikona nėra lengvas darbas. Vos mergina gatvėje pasirodo su kiek mažiau derančiu drabužių ansambliu, tuoj pat yra iškritikuojama kitų stiliaus mylėtojų. Na, bet jaudintis dėl prasto skonio Oliviai nereikėtų, nes daugelis merginą tituluoja pačia stilingiausia amerikiete. Olivia - spalvų maniakė, kuri neapsiriboja blankiais atspalviais ir į savo stilių įsileidžia įvairiausių ryškių spalvų Jei tau pritrūksta minčių kasdieniniam outfitui sudėlioti, žvilgtelėk į Olivios nuotraukas - pasijusi kaip viena iš 8 milijonų, vaikštinėjančių Niujorko gatvėmis:View this post on Instagram

A post shared by Olivia Frances Culpo (@oliviaculpo)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis