Paryžiaus gatvės stilius: ko galime pasimokyti iš stilingųjų paryžiečių? (FOTO)

Prancūzės visada išsiskirdavo pavydėtinu skoniu, stilingu gyvenimo būdu ir nepriekaištinga apranga. Tad judrios Paryžiaus gatvės - tikras dėmesį prikaustantis mados šou, kuriame galima išvysti originaliausius aprangos derinius.

Daugelis merginų ir moterų visame pasaulyje nori tapti panašios į elegantiškas paryžietes. Nors Paryžiaus gatvės stiliaus atkartojimas savo kasdienybėje reikalauja tam tikrų žinių, tai nėra sudėtinga. Svarbiausias yra natūralaus grožio akcentavimas, nors yra tam tikrų stiliaus taisyklių, kurių paryžietės yra linkusios laikytis. Viena iš svarbiausių taisyklių: venkite sintetinio audinio, verčiau rinkitės natūralios medžiagos, kokybiškus drabužius ir aksesuarus. Paryžietės taip pataria vengti ir itin ryškių spalvų drabužių derinių. Vietoje to verčiau rinktis klasikinių, neutralių spalvų aprangos derinius: baltos, juodos ar smėlio spalvos. Taip pat vienas iš svarbiausių dalykų paryžietėms - įsitikinti, ar drabužiai dera tarpusavyje. Paryžietės merginos ir moterys pasižymi gebėjimu puikiai derinti drabužius tarpusavyje: tiek kalbant apie jų spalvas, tiek apie formas bei tekstūrą.


Pasižvalgykite po Paryžiaus gatvės stilių ir nuspręskite, ar paryžietės iš tiesų laikosi šių paminėtų stiliaus taisyklių:
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis