Pasižvalgykite po naująją „Ms.Mermaid“ maudymosi kostiumėlių kolekciją


Galime tik pasidžiaugti, kad prieš penkerius metus startavęs lietuvių prekių ženklas „Ms.Mermaid“, nepaisant pasaulį krėtusios pandemijos, toliau kuria kolekcijas ir net mini gražią sukaktį. Ta proga pristatyta nauja vasariška kolekcija, kurios modeliais tapo įspūdingos moterys – Kristina Mazuch (slapyvardžiu Saulyna Mėnulyna) ir Karolina Pukelienė.

„Ms.Mermaid“ kūrėja, kaunietė Agnė Misevičienė kaip dabar prisimena dieną, kai pirmosios maudymosi kostiumėlių kolekcijos veidu nedrąsiai paprašė tapti modelio Astos Valentaitės. Stilinga maudymosi kostiumėlių fotosesija Nidoje anąsyk taip sužavėjo moteris, kad šio prekių ženklo vardas vis dažniau ėmė skambėti jų lūpose: „Startas buvo labai stiprus. Ilgainiui norėjosi eiti tik pirmyn, tampant bene žinomiausiu butikiniu lietuviškų maudymosi kostiumėlių gamintoju. Per tuos metus bandėme įsitvirtinti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: buvome įkėlę koją į Niujorką ir Londoną. Planų plėstis neatsisakysime, tiesiog dabar laimingi tuo, kad praėjusius ir šiuos metus pavyko kurti toliau ir nepasiduoti, nepaisant to, kad kelionių beveik nebuvo, o ir Lietuvoje SPA su baseinais buvo uždaryti.“


Šį kartą fotosesija su gražuolėmis Kristina Mazuch (Saulyna Mėnulyna) ir Karolina Pukeliene vyko pačios kūrėjos naujų namų kieme, kuris iš pirmo žvilgsnio visai neprimena mūsų krašto stilistikos. „Labiau Majamį“, - šypsosi Agnė. Tiesa, tai nebe pirmas kartas kada šios dvi įspūdingos draugės tampa „Ms.Mermaid“ kolekcijų veidais. „Su merginomis labai susidraugavome, o naujoji žaisminga kolekcija atitinka ir jų gyvenimo būdą“, - priduria.


Ir išties, 2021-ųjų metų vasaros kolekcija drąsesnė ir spalvingesnė, negu įprastai. Violetinė, rožinė, raudona, žydra – nuostabiai atrodo ant įdegusio kūno. Nenusimins ir klasikos bei ramesnių spalvų mėgėjos – juoda ir balta deriniai niekur nedingo. Įvairių modelių maudymosi kostiumėliai pritaikyti skirtingoms kūno formoms, todėl savo privalumus pabrėš itin lieknos ir apvalesnių formų moterys.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis