Justino Bieberio mylimoji Paryžiaus gatvėse pasidavė „be liemenėlės“ madai (FOTO)

Atlikėjo Justino Bieberio mylimoji, manekenė Hailey Bieber - mergina, laisvalaikiu mėgstanti laisvą aprangos stilių. Sportiniai marškinėliai, palaidines, kelnės ir šortukai - tai vieni mėgstamiausių jos drabužių.

Regis, komforto siekis paėmė viršų, kuomet vakar Hailey Paryžiaus gatvėse pasirodė su alyvinės spalvos palaidine, po kuria nevilkėjo liemenėlės. Visų mieste buvusių fotografų akys kaipmat nukrypo į manekenę, kuri drąsiai žingsniavo be daugelio merginų būtino kasdieninio komponento - viršutinio apatinio drabužio.


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida PressAtrodo, jog pasirodymas be liemenelės yra tapęs tokia norma, jog įžymybės be jokių skrupulų viena po kitos kelia šiuos mini skandalėlius. Viena vertus, nedėvėti liemenėlės - komfortiška, tačiau ar iš tiesų atrodo lygiai taip pat gerai kaip ir ją dėvint? Žinoma, Hailey turi nepriekaištingą figūrą ir tiesiog tobulą krūtinės formą, tačiau ar garsūs modeliai nesijaučia nemaloniai, kai jų figūros linkius aptaria visas pasaulis? Regis, Hailey jau priprato prie dėmesio bei žvilgsnių, bet kažin, kaip į tokį pasirinkimą reaguoja jos mylimasis, atlikėjas Justinas Bieberis?Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis