Nepatikėsi, kiek kainuoja koncertinė Arianos Grande apranga (FOTO)

Praėjusią savaitę paskelbusi apie netikėtas savo vestuves su nekilnojamojo turto agentu Daltonu Gomezu, garsioji atlikėja Ariana Grande galėjo pasimėgauti pelnytomis atostogomis, tam, kad išvykti į medaus mėnesį.

Tačiau, kaip viena iš populiariausių popmuzikos damų, Grande yra atsidavusi savo amatui ir nepraleidžia progos savo gerbėjus pradžiuginti pasirodymu. Vakar vakare „iHeartRadio“ muzikos apdovanojimuose Los Andžele ji susivienijo su savo kolega „The Weeknd“ ir surengė specialų jų hito „Save Your Tears“ pasirodymą.


Ji tiesiog apakino žiūrovus purpuriniais britų mados namų „Rat“ ir „Boa“ drabužiais - sijonu bei trumpa palaidine, kurie buvo paprasti, elegantiški ir stebėtinai nebrangūs. Komplekto kaina - vos apie 200 eurų! Arianos Grande stilistas Mimi Cuttrell į aprangos kodą įtraukė keletą prabangių aksesuarų, tam, kad įvaizdį padarytų prabangesniu. Nors Arianos dėvimi „Anita Ko“ deimantiniai chokeriai ir prie jų derantys užtrauktukai buvo nuostabūs, daugiausia dėmesio pelnę papuošalai buvo perlų ir deimantų sužadėtuvių žiedas, kurį Arianai padovanojo jos mylimasis Daltonas Gomezas.


Jei mane, jog Ariana visuomet puošiasi tik garsių dizainerių apranga, kainuojančia tūkstančius, klysti! Pažvelk, kaip nuostabiai atrodė Ariana už aprangą, kurią galėtų įsigyti daugelis iš mūsų:


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis