Modelis Kendall Jenner pademonstravo itin liekną figūrą: tam yra rimta priežastis? (FOTO)

Nors manekenė Kendall Jenner visuomet buvo laikoma vienu iš sveikiausias kūno formas turinčių modelių, praėjusiais metais Kendall taip sulyso, jog ją sunku ir atpažinti.

Kaip bebūtų, mergina teigia, jog tokio sulieknėjimo priežastis įtemptas gyvenimo ritmas bei darbų gausa, gerbėjai įtaria, jog garsiąją podiumo žvaigždę paveikė įsigalėjęs lieknumo kultas. Na, svarbiausia, jog kol kas Kendall nesiskundžia sveikata - tiesiog intensyviai treniruojasi, geria daug vandens bei renkasi sveikus maisto produktus.


Vis dėlto žvelgdami į naujausias Kendall nuotraukas, kuriose modelis vilki juodą, šilkinę suknelę, daugelis gerbėjų socialinėje medijoje komentavo, jog Kendall atrodo pernelyg liekna. Kadaise Kendall, anot jų, turėjo kur kas moteriškesnes ir sveikiau atrodančias kūno formas.


Vis dėlto toks staigus Kendall sulieknėjimas gali slypėti ir strese. Kendall ne per seniausiai pasauliui pristatė savo pačios įkurta tekilos prekinį ženklą 818. Šis prekinis ženklas sulaukė daugybė dėmesio, tačiau ne visas dėmesys Kendall buvo malonus. Modelis buvo apkaltinas neetišku elgesiu dėl kontraversiškos 818 reklamos. Galbūt stresas lėmė, jog modelis taip staigiai sulyso?


Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida PressKendall Jenner
Kendall Jenner
Vida PressKendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis