Šios rankinės trokš visos: madingiausia ateinančios 2021 m. vasaros rankinė

Priešingai nei įprasta manyti, šios rankinės nėra užmarštyje! Priešingai - mini rankinių tendencija ateinančią vasarą bus pati ryškiausia.

Žinoma, šiais laikais, kuomet dažnai skubame ir su savimi turime nešiotis daugybę daiktų, tokios rankinės gali būti ne pats pirmas pasirinkimas. Vis dėlto tokios mažutės rankinės tinka būtiniausiems daiktams (telefonui, piniginei, papildomai kaukei, rankų dezinfekavimo priemonei ir lūpų balzamui).


Nors mažutės rankinės įprastomis dienomis gali būti nepraktiškos, jos - idealus pasirinkimas šiltais vasaros vakarais keliaujant susitikti su draugais. Mini rankinės idealiai tinka prie įvairių elegantiškų aprangos derinių: suknelių, kostiumėlių, palaidinių su sijonukais... Garsieji mados namai, tokie kaip Jacqueline de Yong, Chanel, Louis Vuitton ir kiti siūlo daugybę mini rankinių variantų įvairioms progoms. Vis dėlto ne ką geresnių mados perlų gali rasti ir už kur kas mažesnę kainą. Nusipirk keletą mini rankinių variantų ir derink juos prie skirtingų aprangos derinių!


2021 m. vasarą madingos ryškios mini rankinių spalvos: žalia, geltona, rausva, raudona, melsva... Žaisk spalvomis ir džiaukis vasara neapkraudama pečių bei nugaros sunkiomis rankinėmis!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis