Karščiausia ateinančios vasaros palaidinių tendencija: mokykis iš modelių (FOTO)

Ar esi girdėjusi, kad, einantys į darbo atrankas (kastingus), turi laikytis tam tikro aprangos kodo?

Anksčiau auksinis aprangos trejetas buvo džinsai, marškinėliai ir odinė striukė. Dabar išryškėjo naujas drabužių derinys, kurį į atrankas keliaujančios manekenės renkasi dažniausiai.


Aprangos esmė - parodyti modelio figūrą. Tam idealiai tinka ateinančios vasaros must have drabužėlis - trumpinta palaidinė. Prie tokios palaidinės garsios manekenės derina siaurus džinsus arba modernias kelnes, aulinukus arba aukštakulnius, kai kurios užsimeta ir uniforma jau tapusią odinę rokerių striukę.


Manai, kad tokie deriniai tinka tik modeliams? Anaiptol! Nesvarbu, kokia tavo figūra, gali drąsiai rinktis podiumo princesių pamėgtą įvaizdį. Tereikia žinoti vieną paslaptį. Jei jaudiniesi dėl pilvuko, prie trumpintos palaidinės derink kelnes aukštintu liemeniu. Jos pridengs pilvuką ir suformuos taliją, po palaidine matysis tik odos ruoželis ties šonkauliais.
Kad kojos atrodytų grakščiau, prie tokios aprangos derink aulinukus arba batelius aukštesniu kulnu, bus patogiau, jei rinksiesi masyvų kulną arba platforminę avalynę.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis