Pasižvalgykite: drabužių dizainerė Rimantė Rimgailaitė pristato nuotaikingą kolekciją „visi esam VIP‘ai“Talentingos, drąsios ir į avantiūras nebijančios leistis drabužių dizainerės Rimantės Rimgailaitės kurtais ekstravagantiškais sceniniais drabužiais jau kelerius metus mielai puošasi Lietuvos muzikos padangės žvaigždynas: Monika Liu, Monique, Monika Marija ir Martynas Levickis – tik keli garsūs vardai moters klientų sąraše. Tiesa, šį kartą Rimantė turi gerų žinių visiems savo kūrybos gerbėjams – dizainerė pristato pirmąją laisvalaikio ir proginių drabužių kolekcija „Home Celebrity“.

Kolekciją įkvėpė dėl pasaulinės pandemijos pasikeitusi kasdienybė: „Kai nevyksta masiniai renginiai ir nėra didelių progų puoštis, kiekvenas iš mūsų gali pasijusti VIP‘u savo namuose ir tam tikrai nėra būtinas raudonas kilimas – juk svarbiausi renginiai dabar vyksta su pačiais artimiausiais žmonėmis, o jiems mes – didžiausios žvaigždės. Mano kuriami drabužiai bei įvaizdžiai ryškūs ir ekspresyvūs, tai man asocijuojasi su drąsa ir ryžtu. To mums visiems ir linkiu šį nelengvą laikotarpį“, – mintimis dalijasi dizainerė.


Rimantė daug dėmesio skiria ekologijai ir vadovaujasi „zero waste“ filosofija: panaudoja audinių likučius, integruoja juos į naujus gaminius bei „antram gyvenimui“ prikelia dėvėtus drabužius ir aksesuarus. Dizainerė pasakoja, kad, kurdama drabužius, ji visuomet stengiasi išlikti ištikima sau: „Pasitikiu savo vidiniu balsu ir pasikliauju nuojauta, todėl darau tai, kas man pačiai patinka ir per kūrinius išreiškiu savo poziciją bei vertybes, o klientas, kuris pasirenka pirkti mano kurtą drabužį tarsi duoda ženklą, kad mano pozicija jam priimtina“.


Ekstremaliomis sąlygomis drabužių dizaineriai per kūrybą įprastai išreiškia savo požiūrį į socialines problemas ir visuomenės nesutarimus – stilizuodama fotosesiją būtent taip pasielgė ir Rimantė. Nuotraukose įamžintas dizainerės bičiulis Lukas Svirplys dėvi moteriškus drabužius – pasaulyje ypač populiarus, tačiau Lietuvoje drąsus ir netikėtas pasirinkimas. „Tai nėra tik atsitiktinis stilistinis sprendimas. Sukurtu įvaizdžiu norėjau išreikšti savo, kaip kūrėjos, poziciją apie žmonių lygybę ir meilę, kuri neturi lyties. Taip pat visus paskatinti būti atviriems pasauliui, žiūrėti į viską platesnėmis akimis ir atviresnėmis širdimis. Noriu, kad greičiau pamestume provinciškas pažiūras ir tikiuosi, kad su komanda atliktas darbas bus indėlis į tai. 


Fotosesija simboliška ir tuo, kad pirmą kartą komanda tapo mano bičiuliai – iki šiol fotosesijas organizuodavau viena, o šį kartą su kūrybiniais sprendimais man padėjo Lukas Svirplys, kuris tapo ir fotosesijos modeliu. Kitos fotosesijos žvaigždės: draugė Diana Rakickaja ir šuo Bardas, taip pat plaukų stilistas Dainius Armin, fotografė Gražina Lomovskaja bei makiažo meistrė Laura Skubė, – pasakoja R. Rimgailaitė. 
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis