Išjuoktas aksesuaras sugrįžta: jo ieškok tėčio spintoje (FOTO)

Ilgą laiką laikytas tik prekybininkų darbiniu elementu ir nepelnytai išjuoktas aksesuaras - juosmenį arba pečius juosianti rankinė (angl. fanny pack) vėl sugrįžta į mados topus.

Labiausiai prie juostinės rankinės sugrįžimo į stiliaus viršūnę prisidėjo manekenė Kendall Jenner, kuri patogiają rankinę taip pamilo, jog viešumoje su ja pasirodė jau ne pirmą kartą. Nenuostabu - tokia rankinė puikus aksesuaras, kuris taip pat yra be galo komfortiškas. Garsiausios mados kompanijos, tokios kaip Louis Vuitton ir Gucci jau džiaugiasi tokių rankinių perkamumu.


Tiesa, kiek mylėtojų, tiek ir heiterių. Tokios rankinės daugeliui vis dar asocijuojasi su provincialumu bei prastu skoniu, tačiau madoje pokyčiai įvyksta staiga, todėl būtų visai nekeista, jog greitai daugelis merginų be šio aksesuaro neįsivaizduotų savo kasdienybės. Norinčioms į rankinę susidėti visą savo gyvenimą, šis aksesuaras gal ir nebūtų pats tinkamiausias bei vargu ar pakeis prašmatniąją delninę keliaujant į vakarinį renginį, tačiau sumanius pasivaikščioti miesto gatvėmis fanny pack tiks kuo puikiausiai.


Štai kaip merginos iš viso pasaulio dabinasi šiuo ilgą laiką nevertintu aksesuaru:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis