Dizainerė Rūta Mackevičiūtė pristato naują pavasario/vasaros kolekciją: šviesi ir kupina optimizmo kolekcija

Dizainerė Rūta Mackevičiūtė, kurianti mados prekės ženklui ,,Coocoomos”, pristato naują 2021 metų pavasario/vasaros kolekciją skirtą komfortą mėgstančiai ir individualų stilių kuriančiai moteriai.

Kolekcijoje vyrauja šviesūs balti tonai, laisvi, modernūs siluetai ir skirtingos tekstūros. ,,Šią vasarą ypač aktualūs megzti drabužiai ir jų deriniai su šilko, medvilnės, odos audiniais. Naujos kolekcijos drabužiai yra lengvai pritaikomi tiek laisvalaikiui, tiek darbuose” – pasakoja dizainerė.


Pavasario/vasaros kolekcijoje gausu patogių, elegantiškų sportinio stiliaus drabužių su šiuolaikinės klasikos detalėmis. ,, Tai šviesi ir kupina optimizmo kolekcija, joje daug baltų, pieno baltumo, šviesiai pilkų atspalvių. Daug skirtingų tekstūrų ir storių audinių derinių, kurių pagalba išgaunamas modernus ir konceptualus įvaizdis. Kolekcija išsiskiria romantiškais, laisvais, monochrominiais siluetais. Sezono topas – megzti drabužiai - maikutės, bliuzonai, megztiniai, skirtingų modelių kelnės ir, žinoma, megzta suknelė - tikrai patogi, elegantiška ir visiškai ,,must-have” šią vasarą. Ji puikiai atrodo derinama prie grubaus pado aulinių batų, ilgaaulių ar vasariškų klumpių” – pasakoja dizainerė Rūta Mackevičiūtė.


Kolekcijoje kuriamas laisvos ir stiprios moters įvaizdis, kuris atsispindi ir naujoje fotosesijoje. ,,Šį kartą ilgai ieškojau tokios unikalios, smėlingos vietos, kurios pagalba būtų perteikta pagrindinė kolekcijos idėja ir koloritas – stipru ir tvirta šalia trapu ir moteriška. Kai nuvykome į fotosesijos vietą apžiūrėti dieną prieš tai, ten stipriai lijo, snigo ir buvo visiškas purvas, o sekančią dieną jau švietė saulė ir buvo pliusinė temperatūra. Pas mus taip visada - vasaros kolekcijos drabužius fotografuojame kai +10 laipsnių, o žiemos paltus ir kašmyro drabužius, kai +27 laipsnių” – pasakoja dizainerė Rūta Mackevičiūtė .


Nauja kolekcija sukurta moteriai, kuri vertina patogumą, kokybę ir ilgaamžiškumą. Joje vyrauja natūralūs audiniai, gaivūs spalvų tonai, “monochrominiai” deriniai.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis