Stilingiausius pavasario batelius išvysk pirma (FOTO)

Kaip žinia, mada prasideda nuo svajonių (ne nuo batų), tačiau savaime aišku, jog svajoti lengviau sekasi apsiavus stilingais, žaviais ir nuotaiką kaipmat pakeliančiais bateliais.

Sena, gera platforma


Platforminiai bateliai nepalieka mados kūrėjų ramybėje. Jau ne pirmą sezoną jos vis pasirodo ir trumpam dingsta, tik tam jog ir vėl sugrįžtų! Šį pavasarį visoms stileivoms nušluostysi nosį su lygiapadžiais platforminiais bateliais. Sklando legendos, jog pado stoiu šį sezoną naudosimės kaip matuokliu skirtu nešiotojos drąsai išmatuoti.


Tokie bateliai įspūdingai atrodys avimi drauge su ilgomis suknelėmis, sijonais iki pusės blauzdų, o festivaliui ar karštai dienai mieste – drąsiai poruok ir su trumpais džinsiniais šortais.


Platforminiai bateliai
Platforminiai bateliai
Vida PressVida Press


Vykit vykit, nepavykit


Bateliai šį pavasarį nusiteikę itin meiliai. Aplink blauzdas ir kulkšnis apsiviję raišteliais, dirželiais ir kutukais, tarsi stengiasi kuo arčiau prisiglausti prie šeimininkės. Juokas juokais, tačiau raišteliais ir dirželiais dekoruoti batai – must have šį sezoną.


Bateliai su raišteliais
Bateliai su raišteliais
Vida Press

Rinkis kokius tik nori, pagal savo skonį: tai gali būti elegantiški, mokyklinius sandalus primenantys bateliai, per keltį užsegami dirželiu, gali būti ir gladiatoriškos basutės, virvelėmis apsivijusios blauzdas, o gal balerinos puantus imituojanti grakšti avalynė?

Bateliai su raišteliais
Bateliai su raišteliais
Vida Press

Rinkis pagal skonį ir savo kojos tipą. Atsimink, jog blauzdas akcentuojantys raišteliai tinka tik ilgas kojas turinčioms merginoms, plonensi dirželiai – lieknina, o stambesni – akcentuoja (būtent akcentuoja, o ne stambina. Tad jei, pavyzdžiui, turi dailias, lieknas čiurnas ir nori jas pabrėžti – rinkis ties čiurna platesniu dirželiu užsegamus batus).

Bateliai su raišteliais
Bateliai su raišteliais
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis