Kendall Jenner demonstruoja vieną ryškiausių mados tendencijų, kuri daug kam atrodo keista (FOTO)

Garsusis modelis, Kardashian klano pažiba Kendall Jenner yra daugelio tituluojama mados ikona. Kiekvienas Kendall pasirodymas viešumoje atidžiai stebimas, todėl nenuostabu, kad pro akylų paparacių akis nepraslydo modelio pasivaikščiojimas Los Andželo gatvėse.

Kendall žingsniavo gatvėje apsirengusi sportine apranga ir apsaugine veido kauke, tačiau, regis, pernelyg nesislėpė nuo fotografų ir net sulėtino žingsnį eidaama pro juos.


Kendall stilius - labai paprastas ir sportiškas: melsva sportinė braletė ir melsvos sporto tamprės, pabrėžiančios puikią Kardashianų šeimos atstovės figūrą. Vis dėlto daugelio akys šį kartą krypo ne į Kendall kūno formas, bet į modelio pėdas. Įdomu tai, jog Kendall šiltą dieną mūvėjo kojines ir buvo įsispyrusi į gumines šlepetes. Nors tokį stiliaus duetą daugelis mados ekspertų pavadintų prašovimu pro šalį, tai Kendall Jenner ir mes negalime nepasvarstyti, ar iš tiesų toks Kendall stilius nėra naujausias mados klyksmas.Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida PressŠlepetės - viena madingiausių šio sezono tendencijų. Mados guru iš visos pasaulio ragina užmiršti klišę, jog šlepečių nevalia derinti su kojinėmis ir drąsiai eksperimentuoti. Vis dėlto daugelis šią madą vis dar linkę laikyti nesuprantama ir keista: juk tiek metų buvo kalama į galvą, jog guminių šlepečių ir kojinių duetas - visiškas stiliaus fiasko...Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida PressKą gi, jei Kendall laužo nusistovėjusias mados taisykles, vadinasi, tą daryti galima ir mums... Ką manote apie šį Kendall stiliaus pasirinkimą: tai naujas mados hitas ar beskonybė?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis