Madingiausi sezono džinsai, kuriais turėtum papildyti savo spintą (FOTO)

Regis, verta užmiršti skinny - jeans tendenciją. Garsiausios pasaulio mados ikonos dažniau pasirodo ne su siauraisiais skinny - jeans, o su kur kas platesniais baggy - jeans (liet. maišai - džinsai).

Daugelis mados ekspertų teigia, jog plonas džinsinis audinys oficialiai nebemadingas - vis dėlto daugelis juos vis dar stipriai myli. Tokie garsūs džinsų prekiniai ženklai, tokie kaip „J Brand“, „Levi’s“, „Wrangler“ ir kiti, ir toliau skinny - jeans sėkmingai pardavinėja, todėl jie atranda savo vietą merginų ir moterų spintose. Vis dėlto įžymybių gretose ryškėja nauja, ryški tendencija - didelis, maišą primenantis džinsinis audinys, kuris geriau yra žinomas kaip baggy - jeans.


Per pastarąsias kelias savaites stilingos žvaigždės, tokios kaip Hailey Bieber, Kendall Jnner, Tracee Ellis Ross, Bella Hadid, Katie Holmes ir kitos pademonstravo baggy - jeans tendenciją. Ši tendencija, regis, suprantama, turint omenyje dabartinius koronaviruso krizės paveiktus laikus. Per pastaruosius metus mes visi norime apsirengti taip, kad būtų patogiau, tad kodėl gi neperėjus prie patogesnių džinsų? Nors skinny - jeans puošia ir padaro rafinuotesne bet kokią aprangą, baggy - jeans turi priešingą efektą ir suteikia bet kokiai aprangai patogumo, laisvumo ir komforto pojūtį. Be to, jie taip pat neabejotinai yra daug patogesni - kodėl jų nemylėti?












View this post on Instagram

A post shared by Bella Hadid Street Style (@bellastreetstylee)







Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis