7 stiliaus patarimai, kaip patraukti dėmesį ir būti pastebėtai

Siūlom tau 7 būdus, kaip patraukti dėmesį ir būti pastebėtai!

Raštai raštai raštai! Nebijok derinti skirtingų intensyvių marginimų. Jei bijai prašauti pro šalį, įvaizdį dėliok iš vienodų arba skirtingų geometrinių raštų.

Masyvus papuošalas. Ne paslaptis, kad žvilgsnius traukia dideli aksesuarai. Žinoma, papuošalo originalumas taip pat turi įtakos. Praėjusią žiemą ypač madinga buvo ant kaklo segėti iš metalo išraitytus žodžius, šįmet tokie kaklo papuošalai vis dar populiarūs, tačiau nemažai dėmesio sulauksi ir pasidabinusi vienu, bet įspūdingu auskaru.

Viena spalva nuo-iki. Išsirink vieną spalvą ir ja apsivilk nuo galvos iki kojų. Pavyzdžiui, ryški mėlyna: mėlyna suknelė, mėlynas švarkas, mėlyni bateliai, mėlyna rankinė, o jei nepakanka, pasipuošk dar ir mėlynais auskarais.


Su drauge lyg dvynukės. Pabandykite su drauge apsivilkti kuo panašiau, pasidaryti vienodas šukuosenas ar makiažą. Juk ne veltui sakoma, kad dvi galvos geriau nei viena, todėl dviese tikrai neliksite nepastebėtos. Greičiausiai vos spėsite šypsotis visiems, norintiems jus įamžinti.

Dviratis. Garantuojame, kad patrauksi dėmesį, jei apsirengusi it dama pasibalnosi dviratį. Aukštakulniai bateliai, gėlėtas sijonėlis, romantiška palaidinė, akiniai nuo saulės ir dviračio krepšelis, kuriame ilsisi stilinga rankinė. Pirmyn!


Įdomi ir drąsi rankinė. Netradicinių formų ar spalvų rankines mados fotografai itin mėgsta, dažniausiai jų žvilgsnius užkabina žaismingos, net kiek sarkastiškos rankinės. Šįmet madoje vyrauja greitojo maisto ir kičo detalės, meno elementai, taip pat rankinės atkartojančios gyvūnus ar mistinius padarus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis