„Valentino“ pristatė 2021-2022 m. rudens-žiemos kolekciją

Mados dizaineris Pierpaolo Piccioli visuomet buvo maištingos sielos. Ir tai, be abejo, atsispindi naujausioje „Valentino“ kolekcijoje, skirtoje 2021-2022 m. šaltajam sezonui.

Visų pirma, kolekcijos pristatymas vyko „Piccolo Teatro di Milano“ teatre Milane, kuris buvo įkurtas 1947 m. teatro impresarijaus Paolo Grassi ir operos bei teatro režisieriaus Giorgio Strehler. Ši vieta visame pasaulyje vadinama Italijos teatro kultūros centru ir šiuo metu, dėl pandemijos ir karantino, teatro durys yra užvertos. Tad Pierpaolo Piccioli džiaugėsi galimybe nors trumpam, nors šiam vienam pristatymui jas atverti. Būtent tai, kūrybos vadovas, vadina kultūros maištu per pandemiją.


„Valentino“ 2021-2022 m. rudens-žiemos kolekcijoje dominuoja gana bazinės - juoda ir balta - spalvos, tačiau galime kur ne kur pamatyti ir prigęsintos auksinės blizgesio. Kalbant apie siluetus, vyrauja gana paprasti, tačiau netrūksta ir išskirtinių detalių, pavyzdžiui, tinklo audinio, plunksnų, blizgučių. Beje, kolekcijoje vietą radę pončai užkariavo daugelio pasaulio madistų širdis.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis