Kendall Jenner apranga: naujas mados hitas ar beskonybė?

Garsusis modelis, Kardashian klano pažiba Kendall Jenner yra daugelio tituluojama mados ikona. Kiekvienas Kendall pasirodymas viešumoje atidžiai stebimas, todėl nenuostabu, kad pro akylų paparacių akis nepraslydo modelio pasivaikščiojimas Los Andželo gatvėse.

Kendall žingsniavo gatvėje su arbatos puodeliu ir apsaugine veido kauke, tačiau, regis, pernelyg nesislėpė nuo fotografų ir net sulėtino žingsnį pro juos.


Kendall stilius - labai paprastas ir kasdieniškas: melsvas medvilninis megztinis bei elastinės sporto tamprės, pabrėžiančios puikią Kardashianų šeimos atstovės figūrą. Vis dėlto daugelio akys šį kartą krypo ne į Kendall kūno formas, bet į modelio pėdas.


Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press


Įdomu tai, jog Kendall šiltą dieną mūvėjo kojines ir buvo įsispyrusi į gumines šlepetes. Nors tokį stiliaus duetą daugelis mados ekspertų pavadintų prašovimu pro šalį, tai Kendall Jenner ir mes negalime nepasvarstyti, ar iš tiesų toks Kendall stilius nėra naujausias mados klyksmas.


Tikėtina, jog Kendall ne išskubėjo iš namų užsidėjusi pirmus pasitaikiusius batus, o tikslingai išsirinko būtent šias šlepetes.


Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press


Ką gi, jei Kendall laužo nusistovėjusias mados taisykles, vadinasi, tą daryti galima ir mums... Ką manote apie šį Kendall stiliaus pasirinkimą: tai naujas mados hitas ar beskonybė?


Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis