5 svarbios 2021 m. pavasario / vasaros mados tendencijos

Visi norime atrodyti stilingai ir neatsilikti nuo madų. Tad pakalbėkime apie didžiausias 2021 m. pavasario / vasaros tendencijas. Pandemija paveikė visus, nors ji sustabdė mūsų gyvenimus, dizaineriai kuria toliau ir pristato, kas bus madinga ateinančius sezonus.

Platėjančios kelnės


Ši tendencija užkariavo merginas jau 2020 metais, todėl ir toliau sparčiais žingsniais eina į 2021 metus. Plačios -platėjančios kelnės yra šio pavasario tendencija, šį sezoną jos demonstruoja savo elegantišką pusę, perimdamos kasdieninę plačių kelnių formą.
Minimalizmas – juoda / balta


Šios spalvos tobulai dera tarpusavyje ir padeda atrodyti elegantiškai, todėl jos gali būti derinamos kartu. Juoda ir balta spalvos reikalauja tobulumo, todėl sukuria vientisą, išbaigtą ir lygų siluetą. Minimalizmas tinka visiems, pabandykite šias spalvas derinti ir Jūs.View this post on Instagram

A post shared by Anastasia Shepelevich (@shepelevich)Pastelinės spalvos


Šios spalvos puikus variantas ne tik vasarai, bet ir pavasariui. Pasteliniai atspalviai pakelia bendrą estetiką ir išlieka prašmatniu stiliumi. Rinkitės švelnią mėtų, levandų ar prigesintą geltoną spalvas arba derinkite jas kartu. Niekas taip gerai nenuteikia pavasariui, kaip pastelinės spalvos.

Surišimai


Virvelių surišimai liemens, klubų ir nugaros zonoje, šių sezonų aktualiausia tendencija. Ji yra nauja tendencija, kuri privers atrodyti seksualiai ir elegantiškai, bet ne vulgariai.View this post on Instagram

A post shared by Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)Korsetai:


Kas gali būti geriau? Kūną formuojantis korsetas, priversiantis jūsų siluetą atrodyti ne tik dailiau, bet ir elegantiškiau. Korsetas padės išgauti smėlio laikrodžio formos kūno siluetą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis