5 madingiausios sportinių kostiumėlių tendencijos pavasariui

Pavasaris jau čia pat! Kokios yra madingiausios sportinių kostiumėlių tendencijos šiam pavasariui?

Geltoni sportiniai kostiumėliai


Gražinkime spalvas į garderobą! Geltoni sportiniai kostiumėliai puikiai tinka tiems, kuriems jau atsibodo kasdien dėvėti blankaus atspalvio poilsio drabužius. Geltona spalva ne tik pakels jūsų nuotaiką, bet ir įpūs jūsų spintoje pavasario nuotaiką.


Kašmyriniai sportiniai kostiumėliai


Prabangos gerbėjams bus malonu išgirsti, kad kašmyro sportiniai kostiumai yra ant bangos, taigi, jei norite investuoti į savo drabužių garderobą, jums nereikia ieškoti nieko daugiau.
View this post on Instagram

A post shared by Jac Cadeaux (@jaccadeaux)
Sportiniai kostiumėliai su aplikacijomis


Jei ruošiatės visiškai atsisakyti sportinių kostiumų, nes jums gyvenime reikia šiek tiek daugiau prieskonių, atėjo laikas susipažinti su atspausdinta, megzta sportinių kostiumėlių medžiagos įvairove. Puikiai tinka niūrią dieną, kai atrodo, kad niekas negali pakelti jūsų nuotaikos.

Sportiniai kostiumėliai su platėjančiomis kelnėmis


Šį sezoną kultinėje poilsio drabužių scenoje iš tiesų atsiranda plačios kelnės ir platėjančios sportinio kostiumo apačios. Puikiai tinka norinčioms užmaskuoti papildomus kilogramus.

Sportiniai kostiumėliai su dryžiais


Jei norite pasilepinti (pripažinkime, visi esame to nusipelnę dabar), yra keli geresni būdai, kaip tai padaryti investuojant į klasikinį sportinį kostiumą su dryžiais. Toks sportinis kostiumas bus madingas dar ilgą laiką.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis