Netikėta: į madą sugrįžta populiari 2000 - ųjų tendencija, kurią pamėgo ir užsienio įžymybės

Praėjusią savaitę, kuomet garsioji stiliaus ikona, modelis Bella Hadid išėjo į gatvę atrodydama kaip 2000-ųjų pradžios svajonių mergina su mėlynu, raudonu ir pilškvu argyle stiliaus megztiniu, daugelis suprato: garsi 2000-ųjų tendencija, kurią atsimena visi, atgimsta iš naujo.


Bella Hadid nėra vienintelė įžymybė, atgaivinusi argyle stilių. Harry Stylesas, Olivia Wilde, Dua Lipa bei kiti garsūs žmonės, dėvėjo argyle megztinius pastaraisiais mėnesiais, o todėl pagrindiniai šios stiliaus elementai vėl atsidūrė dėmesio centre nuo jų klestėjimo epochos 2000-ųjų pradžioje.  2000-ųjų pradžioje argyle taip pat buvo gana populiari „Vogue“ puslapiuose. Tokie garsūs prekiniai ženklai kaip „Prada“ ar dizaineris Ralphas Laurenas dažnai idėjų semdavosi iš argyle drabužių stiliaus.


Šiandien šis išskirtinis drabužių stilius atgimsta tokiuose drabužiuose kaip megztiniai, liemenės ar kojinaitės. Nors argyle stiliaus drabužiai - pakankamai konservatyvūs ir dalykiški, šiuos drabužius galima pagyvinti galima įvairias aksesuarais.


Tiesa, argyle stiliaus drabužiai - pakankamai įnoringi, todėl norintiems neprašauti pro šalį patartina atidžiai išsirinkti aprangos elementus, derinamus su šiais drabužiais.


Pasisemk idėjų iš užsienio žvaigždžių bei mados bloggerių, kurios sėkmingai atgaivino šią 2000-ųjų tendenciją:


View this post on Instagram

A post shared by 𝐕𝐈𝐄𝐍𝐍𝐄|| 𝐅𝐀𝐒𝐇𝐈𝐎𝐍&𝐁𝐄𝐀𝐔𝐓𝐘 (@itsviennemoorexoxo)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis