Madingiausios 2021 m. rankinės

Kokio moters akseuaro negalima būtų pakeisti jokiu kitu? Žinoma, kad rankinės! Ne paslaptis, jog šis aksesuaras sutalpina pusę moters gyvenimo, o jo turinys atskleidžia ne vieną paslaptį apie savininkės charakterį, gyvenimo būdą ir stilių. Kaip nešioti ir prie ko derinti šių metų madingiausias rankines? Kviečiame pasižvalgyti!

MINKŠTOS RANKINĖS


Šį sezoną galėsite įsikibti į minkštas rankines. Tradicinis kirpimas, dirbtinis kailis, minkšti audiniai ir neryškios faktūros perėmė daugelį žymių mados namų rankinių.
NEDIDELĖ KIETOS FORMOS RANKINĖ


Ieškok stačiakampio arba trapecijos formos rankinės, kuri būtų kietesnė ir išlaikytų standžią struktūrą. Stilingosios renkasi minimalistinį dizainą ir mažesnį rankinės modelį, suteikiantį įvaizdžiui elegancijos.


MIKRO RANKINĖS


Nors vidutinio dydžio rankinės vis dar yra paklausus pasirinkimas, šie metai atskleidžia, kad mažesnio dydžio rankinės gali tapti ne tik praktiškomis, tačiau ir atlikti ne vieną stiliaus detalės funkciją. Todėl dauguma garsių prekės ženklų nusprendė sukurti apjuosiamas aplink liemenį „mikro“ rankines, kurios tampa ir šaltojo sezono diržo funkcijos dalimi.
OVERSIZED RANKINĖS


Žinoma, ne visoms merginoms įtemptas gyvenimo būdas leidžia rinktis mažas rankines. Didelių rankinių mėgėjoms garsiausi mados namai irgi paruošė naujienų: šiais metais dominuoja ne tik ypač mažos, bet ir ypač didelės, netikėtų formų ir siluetų rankinės.


IŠSKIRTINĖS RANKENOS


Dar viena ypač ryški šio sezono tendencija – platūs, spalvingi, įvairiai dekoruoti rankinių diržai. Šį sezoną garsūs dizaineriai atkreipia dėmesį į rankenas: nuo paauksuotų, puošnių žiedų iki dygliuotų Miu Miu ar Louis Vuitton pintų rankenų. Tokio stiliaus rankinė privalo atsirasti kiekvienos mados mėgėjos spintoje!Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis