6 stiliaus tendencijos, kurias 2021 m. turėtume pamiršti

Užveriame 2020 metų duris ir pasitinkame 2021 metus. Kokias stiliaus tendencijas verta palikti 2020 metams, o gal ir ankstesniems?

Siauri chockeriai. Siauručių pakabukų ant kaklo mados ateinančiais metais kinta, todėl mėgstančioms minimalizmą, tačiau norinčioms atitikti mados standartus, teks ieškoti platesnių chockerių.


Populiarieji bomber jacket. Miesto stiliui neabejingos be abejonės pamilo šiuos lengvus švarkelius, puikiai derančius prie siaurų džinsų ar klostuotų sijonų. Šiais metais bomber jacketus keis odiniai ir džinsiniai švarkeliai.Beisbolo kepuraitės. Šios kepuraitės praeitus du metus buvo derinamos su kuo tik užsigeidžiama - net ir su ilgomis suknelėmis. Deja, ateinančiais metais tokios kepurės mados olimpe nebedominuos.Naktinukus primenančios suknelės. Nors šios suknelės jau kelerius metu buvo derinamos tiek su švarkeliais, tiek su bomber jacket, ateinančiais metais jas keis paprastesnio stiliaus atlasinės suknelės.Mamos stiliaus džinsai. Taip vadinamieji senovinio tipo džinsai, nors ir be galo patogūs, šiais metais dulkės lentynose, nes į madą sugrįžta siauri džinsai.Dryžiais dabintos tamprės. Tamprės, kurias itin pamėgo patrauklaus stiliaus megėjos, ateinančias metais bus nebemadingos.View this post on Instagram

A post shared by Jami Alix (@jamialix)Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis