Modelio Gerdos Zubrickaitės įkurtas mados prekinis ženklas siūlo stiliaus išeitį namuose

Komunikacijos specialistės ir lietuvių modelio Gerdos Zubrickaitės naujas prekinis ženklas „Baika“ vis labiau užkariauja moterų širdis ir pristato naują kolekciją. Stilingi, patogūs, minimalistiniai kostiumėliai – puikus pasirinkimas norint gerai atrodyti net neišėjus iš namų.

„Paprastumas ir elegancija viename. Taip apibūdinčiau moterį, kuriai buvo kurtas šis derinys.“, – dalinasi mintimis prekinio ženklo įkūrėja.Gerda Zubrickaitė teigia, kad nebūtina akylai stebėti mados tendencijų tam, kad pastebėtumėte oversize stiliaus drabužių populiarumą nūdienoje: „Nesu dizainerė ir mano idėjinis prekės ženklas nediktuoja visiems madingo įvaizdžio taisyklių. Ant kiekvieno drabužio, didesniu ar mažesniu šriftu nugula tam tikra žinutė iš aplinkos ir aš džiaugiuosi jeigu tai tampa kažkam artima“.


Karantino metu laisvalaikio drabužiai skina laurus dėl savo jaukumo ir patogumo leidžiant laiką namuose. Nauja kolekcija, kaip ir viso ženklo asortimentas – universalūs dydžiai, vienspalvės medžiagos ir organiškų siūlų deriniai.


„Jeigu tai kas tampa sava mūsų neįpareigoja, neveržia, bei nereikalauja stebėti kiek šiandien pyrago buvo suvalgyta? Tuomet kartu su „Baika“ esam linkusios rinktis šiuos aspektus ne tik gyvenime, bet ir savo kūriniuose“, – juokiasi kūrėja Gerda Zubrickaitė.


Kolekcijos modeliu tapo Dovilė Marija, o makiažą kolekcijai kūrė Karina Lukoševičiutė. Nuotraukų autorė - Monika Jankovska.


Peržvelkite kolekciją nuotraukų galerijoje:
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis