Apgalvoti drabužių deriniai didžiosioms metų šventėms namuose

Šiemet gražiausias metų šventes sutiksime kiek kitaip nei įprasta. Šventinis stalas bus šiek tiek kuklesnis, o namuose girdėsime mažiau šurmulio.

Šiuo neramiu ir įtemptu laiku labai svarbu šventinę atmosferą susikurti patiems. Juk kiekviena moteris jaučiasi geriausiai ir labiau pasitikinti savimi, kai atrodo stulbinamai. Todėl prekės ženklas „Reserved“ skatina neapleisti šventinio entuziazmo ir pataria kaip šventes namuose sutikti jaukiai ir stilingai.


Tiek daug laiko praleidę namuose, pasiilgstame galimybės pasipuošti bei pasidžiaugti savo naujai atrastais drabužių deriniais. Na, o tam, kad Šv. Kalėdos ir Naujieji metai nepasirodytų kaip eilinės dienos, „Reserved“ rekomenduoja nepraleisti progos ir išdrįsti pasipuošti, net ir neplanuojant žengti žingsnio iš namų. Perduodame jums puikias drabužių derinių rekomendacijas tiek Šv. Kalėdoms, tiek Naujųjų metų išvakarėms karantino sąlygomis.


Šv. Kalėdos   


Šv. Kalėdoms „Reserved“ rekomenduoja nepamainomą šių metų akcentą – veliūrą. Šio audinio drabužiai ne tik atrodo prašmatniai, bet ir yra itin patogūs bei malonūs odai. Pasirinkus kiek laisvesnio stiliaus veliūrinius drabužius, šie nevaržys jūsų judesių ir leis tinkamai atsipalaiduoti. Negana to, subtilus, beveik aksominis veliūro spindesys suteiks jūsų įvaizdžiui išskirtinumo ir elegancijos. „Reserved“ siūlo Šv. Kalėdoms rinktis laisvesnį kostiumėlį, suknelę ar kombinezoną. Šiuos drabužius derinkite su šiuo metu itin populiariais aksesuarais – išskirtiniais plaukų segtukais ar lankeliu.

Veliūrinė suknelė
Veliūrinė suknelė
ReservedVeliūrinė suknelė
Veliūrinė suknelė
ReservedPlaukų raištis
Plaukų raištis
ReservedSegtukai plaukams
Segtukai plaukams
Reserved


Naujieji Metai


Naujųjų metų sutiktuvėms „Reserved“ rekomenduoja žiemiškus atspalvius bei didelį blizgesį. Sutikite 2021-uosius pasidabinę itin elegantiškais „metallic“ drabužių bei aksesuarų deriniais. Jeigu norite suspindėti subtiliai – rinkitės gracija dvelkiančius satino drabužius. Taip pat, tobulam Naujametiniam įvaizdžiui sukurti puikiai tiks dideli, žvilgantys auskarai, kurie nukreips žvilgsnį į jūsų grakštų kaklą bei pečius. Šių bei ateinančių metų tendencijos akcentuoja moters pečius, todėl „Reserved“ rasite itin platų palaidinių, suknelių bei švarkų pasirinkimą, kurie išryškins būtent šią jūsų kūno dalį.Satininis švarkas
Satininis švarkas
ReservedSatininis sijonas
Satininis sijonas
ReservedAuskarai
Auskarai
ReservedOdinės basutės
Odinės basutės
Reserved


Praskaidrinkite sau didžiausias metų šventes – šie apgalvoti „Reserved“ deriniai neabejotinai išryškins jūsų natūralų žavesį ir padės šventėms karantino sąlygomis suteikti kiek daugiau išskirtinumo. Nepabijokite pasipuošti net ir likdami namuose, juk namai – tai pati saugiausia vieta, kur pilnai galite būti savimi ir eksperimentuoti stiliumi bei jo detalėmis. „Reserved“ linki gražių ir stilingų didžiųjų metų švenčių namuose. 


Prekių ieškokite internetinėje svetainėje www.reserved.com/lt/.Užsakymo nr.: PT_66057

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis