Ryškiausios ateinančių 2021 m. mados tendencijos

Kokios mados tendencijos vyraus ateinančiais 2021 m.? Nuo ryškių aksesuarų, pūstų rankovių iki blankių spalvų laisvų drabužių bei tamsaus atspalvio džinsų...

NĖRINIAI IR RAIŠTELIAI. Šįmet nėriniai kiek kitokie - itin drąsūs ir atviri. Maksi ilgio nėrinių suknelės tarsi naktinukai, po kuriais - apatinis trikotažas ar plonyčio šilko suknelės. Tačiau rinkdamasi nėriniuotą suknelę nepersistenk, atsimink, kad kuklumas puošia labiau, nei atviras seksualumas.
PŪSTOS RANKOVĖS. Tokios rankovės atrodo elegantiškai ir rafinuotai bei pagražina bet kokį stilių. Beje, tokios rankovės puikiai paslepia ir kūno formų trūkumus - stambesnes ar, priešingai, itin liesas, vaikiškas rankas.
DĖMESĮ TRAUKIANTYS PAPUOŠALAI. Pamiršk subtilumą ir leisk dominuoti papuošalams. Jie savo dydžiu paneigia bet kokius gravitacijos dėsnius. Asimetriškas dizainas, neįprastos medžiagos ir masyvi forma neleis likti nepastebėtai. Madingiausi – įspūdingi auskarai, bet nesuklysi papuošalų dėžutę papildžiusi ir masyviu kaklo papuošalu. Laikas sužibėti!

MINKŠTOS RANKINĖS. Šį sezoną galėsite įsikibti į minkštas rankines. Tradicinis kirpimas, dirbtinis kailis, minkšti audiniai ir neryškios faktūros perėmė daugelį žymių mados namų rankinių.
MINI RANKINĖS. Nors vidutinio dydžio rankinės vis dar yra paklausus pasirinkimas, šie metai atskleidžia, kad mažesnio dydžio rankinės gali tapti ne tik praktiškomis, tačiau ir atlikti ne vieną stiliaus detalės funkciją.
LAISVI DRABUŽIAI. Iš mados nesitrauks aktyvaus laisvalaikio drabužiai. Riba tarp mados ir sporto nyksta, tad ir toliau topų viršūnėse išlieka aktyvaus laisvalaikio drabužiai. Ar bėgtumėte puodeliui kavos su draugėmis, ar vakarą praleistumėte žiūrėdamos spektaklį, o gal mintumėte dviračiu po miestą — aktyvaus laisvalaikio drabužiai universalūs, todėl spintoje jiems vietos turėtų atsirasti bet kurį sezoną.


DRYŽIAI. Klasikos – juoda/balta išstumti neįmanoma, tačiau spintas kur kas noriau pildysis ryškiaspalviai dryžuoti audiniai. Nuo palaidinių iki rankinių – spalvosime šiltuosius sezonus, todėl pavasarį pasitik įsigijusi dryžuotą suknelę, švarkelį ar palaidinę.
TAMSAUS AUDINIO DŽINSAS. Džinsų mada išgyvena virsmą. Atsisveikink su išdidinto silueto melsvo džinso švarkais ir į toliausią spintos kampą nukišk plėšytus džinsus – artimiausiu metu šių neprireiks. Juos keičia griežtų formų tobulai prigludę tamsiai mėlyni džinsiniai drabužiai: tiesaus kirpimo kelnės, smarkiai liemenuotas švarkelis ir palaidinė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis